Jesteś tutaj: HomeWspółpracaWydział WOZiNH

kandydat
student
pracownik
absolwent
biblioteka z

Współpraca

Kontakt

Wydział Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych
PWSZ w Ciechanowie

ul. Wojska Polskiego 51, 06-400 Ciechanów
tel./fax. (23) 672 22 13 ; tel. (23) 674 37 04
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziekanat

DZIEKAN: dr Bożena Ostrowska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
PRODZIEKAN: mgr Małgorzata Zagroba (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Zakład Pielęgniarstwa i Kształcenia Podyplomowego

KIEROWNIK: dr Ewa Wiśniewska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Kierownik praktyk zawodowych: mgr Marzena Kubala (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Opiekun zajęć praktycznych: mgr Maria Kołtun (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Koordynator planów nauczania: mgr Katarzyna Korycińska-Koniczuk (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Zakład Pedagogiki i Kształcenia Pedagogicznego

KIEROWNIK: dr Daniel Bartosiewicz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Koordynator planów nauczania: dr Teresa Dworecka (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Opiekun zajęć praktycznych i praktyk zawodowych: mgr Marzena Drzewiecka (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Kierownik Uniwersytetu Dziecięcego: mgr Agnieszka Kuskowska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Zakład Pracy Socjalnej

p.o. Kierownika: mgr Miłosz Marcysiak (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Koordynator planów nauczania: mgr Miłosz Marcysiak (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Opiekun zajęć praktycznych i praktyk zawodowych: mgr Sandra Brzeska-Zagroba (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznej

KIEROWNIK: mgr Aleksandra Dąbrowska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

OPIEKUNOWIE ROCZNIKÓW STUDENTÓW

KIERUNEK PIELĘGNIARSTWO:

I ROK (nabór 2018) - dr Ewa Wiśniewska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
II ROK (nabór 2017) - mgr Małgorzata Zagroba (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
III ROK (nabór 2016) - mgr Marzena Kubala (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

KIERUNEK PEDAGOGIKA:

I ROK (nabór 2018) - dr Teresa Dworecka (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
II ROK (nabór 2017) - mgr Agnieszka Kuskowska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
III ROK (nabór 2016) - dr Iwona Górska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

KIERUNEK PRACA SOCJALNA:

I ROK (nabór 2018) - mgr Sandra Brzeska-Zagroba (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
II ROK (nabór 2017) - mgr Miłosz Marcysiak (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Dziekanat

Wydział Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych
PWSZ w Ciechanowie

Dziekanat

ul. Wojska Polskiego 51, 
06-400 Ciechanów 
tel./fax. (23) 672 22 13, 
tel. (23) 674 37 04 
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bożena Łaszcz - Koordynator Dziekanatu

Dorota Nowotka

mgr Agnieszka Polens

 

Godziny przyjęć studentów w Dziekanacie: 

 • Poniedziałek - 9.00 - 13.00
 • Wtorek - 8.00 - 12.00
 • Środa - dzień wewnętrzny
 • Czwartek - 9.00 - 13.00
 • Piątek - 9.00 - 13.00
 • Soboty - 8.00 - 16.00 (w terminach zjazdów niestacjonarnych studiów niestacjonarnych)

Dziekan Dr Bożena Ostrowska

 • Poniedziałek    - 8.00 - 10.00
 • Środa            - 8.00 - 10.00

 Prodziekan Mgr Małgorzata Zagroba

 •  Wtorek      - 9.00 - 11.00
 • Czwartek    - 9.00 - 11.00

Kształcenie podyplomowe

Zgłoszeń na poszczególne formy kształcenia podyplomowego można dokonywać na adres:

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie 
Wydział Ochrony Zdrowia
ul. Wojska Polskiego 51 
06 - 400 Ciechanów (z dopiskiem - kształcenie podyplomowe) 
lub telefonicznie (23) 672 22 13

Osoby odpowiedzialne: 
dr n. hum. Bożena Ostrowska 
dr n. med. Ewa Wiśniewska

Wymagane dokumenty przy zgłaszaniu na kurs:

 • Zgłoszenie - wypełnione czytelnie drukowanymi literami (zgłoszenie można uzyskać na stronie internetowej Izby - www. oipip ciechanow.webpark. pl oraz sekretariacie Wydziału Ochrony Zdrowia, lub pobrać <> .
 • Zaświadczenie o stażu pracy w przypadku kursu kwalifikacyjnego wymagany jest staż pracy w wymiarze 1 roku, w przypadku kursu specjalistycznego - 3 miesiące.
 • Kserokopia: 1, 2 i 4 strony prawa wykonywania zawodu.

W momencie zgłoszenia się do uczestnictwa w kursie należy złożyć komplet w/w dokumentów, które stanowią podstawę do kwalifikowania do udziału w kursie przez Komisję Kwalifikacyjną powołaną przez organizatora kształcenia.

Przewodniki

Przewodnik Indywidualnego Toku Kształcenia Dla Studenta

*Do otwarcia plików wymagana jest przeglądarka plików PDF

stopka