Jesteś tutaj: HomeWspółpracaWydział WOZiNH

kandydat
student
pracownik
absolwent
biblioteka z

Współpraca

Kontakt

Wydział Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych
PWSZ w Ciechanowie

Dziekanat

ul. Wojska Polskiego 51,
06-400 Ciechanów
tel./fax. (23) 672 22 13,
tel. (23) 674 37 04
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziekan: dr Bożena Ostrowska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prodziekan: mgr Małgorzata Zagroba – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakład Propedeutyki Pielęgniarstwa i Nauk Społecznych

Kierownik - dr Małgorzata Marcysiak - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koordynator planów nauczania - mgr Katarzyna Korycińska-Koniczuk  – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakład Pielęgniarstwa Klinicznego i Kształcenia Podyplomowego

Kierownik - dr Ewa Wiśniewska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierownik praktyk zawodowych – mgr Marzena Kubala – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opiekun zajęć praktycznych – mgr Maria Kołtun – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakład Pedagogiki i Kształcenia Pedagogicznego

Kierownik - dr Daniel Bartosiewicz - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koordynator planów nauczania – dr Teresa Dworecka - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opiekun zajęć praktycznych i praktyk zawodowych – mgr Marzena Drzewiecka – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierownik Uniwersytetu Dziecięcego – mgr Agnieszka Kuskowska  - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakład Pracy Socjalnej

Kierownik - dr Arkadiusz Góralczyk - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koordynator planów nauczania – mgr Miłosz Marcysiak - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opiekun zajęć praktycznych i praktyk zawodowych – mgr Aneta Wernik – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

OPIEKUNOWIE  ROCZNIKÓW STUDENTÓW

KIERUNEK PIELĘGNIARSTWO :

I ROK – mgr Małgorzata Zagroba – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

II ROK – mgr Marzena Kubala – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

III ROK – mgr Joanna Wierzbicka – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KIERUNEK PEDAGOGIKA :

I ROK – dr Maria Gładyszewska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

II ROK – dr Iwona Górska – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

III ROK – dr Teresa Dworecka – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KIERUNEK PRACA SOCJALNA :

I ROK – mgr Miłosz Marcysiak - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziekanat

Wydział Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych
PWSZ w Ciechanowie

Dziekanat

ul. Wojska Polskiego 51, 
06-400 Ciechanów 
tel./fax. (23) 672 22 13, 
tel. (23) 674 37 04 
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bożena Łaszcz - Koordynator Dziekanatu

Dorota Nowotka

mgr Agnieszka Polens

 

Godziny przyjęć studentów w Dziekanacie: 

 • Poniedziałek - 9.00 - 13.00
 • Wtorek - 8.00 - 12.00
 • Środa - dzień wewnętrzny
 • Czwartek - 9.00 - 13.00
 • Piątek - 9.00 - 13.00
 • Soboty - 8.00 - 16.00 (w terminach zjazdów niestacjonarnych studiów niestacjonarnych)

Dziekan Dr Bożena Ostrowska

 • Poniedziałek    - 8.00 - 10.00
 • Środa            - 8.00 - 10.00

 Prodziekan Mgr Małgorzata Zagroba

 •  Wtorek      - 9.00 - 11.00
 • Czwartek    - 9.00 - 11.00

Kształcenie podyplomowe

Zgłoszeń na poszczególne formy kształcenia podyplomowego można dokonywać na adres:

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie 
Wydział Ochrony Zdrowia
ul. Wojska Polskiego 51 
06 - 400 Ciechanów (z dopiskiem - kształcenie podyplomowe) 
lub telefonicznie (23) 672 22 13

Osoby odpowiedzialne: 
dr n. hum. Bożena Ostrowska 
dr n. med. Ewa Wiśniewska

Wymagane dokumenty przy zgłaszaniu na kurs:

 • Zgłoszenie - wypełnione czytelnie drukowanymi literami (zgłoszenie można uzyskać na stronie internetowej Izby - www. oipip ciechanow.webpark. pl oraz sekretariacie Wydziału Ochrony Zdrowia, lub pobrać <> .
 • Zaświadczenie o stażu pracy w przypadku kursu kwalifikacyjnego wymagany jest staż pracy w wymiarze 1 roku, w przypadku kursu specjalistycznego - 3 miesiące.
 • Kserokopia: 1, 2 i 4 strony prawa wykonywania zawodu.

W momencie zgłoszenia się do uczestnictwa w kursie należy złożyć komplet w/w dokumentów, które stanowią podstawę do kwalifikowania do udziału w kursie przez Komisję Kwalifikacyjną powołaną przez organizatora kształcenia.

Przewodniki

Przewodnik Indywidualnego Toku Kształcenia Dla Studenta

*Do otwarcia plików wymagana jest przeglądarka plików PDF

stopka