Jesteś tutaj: HomeUczelniaZamówienia publiczneAktualności

Zamówienia publiczne

Finisaż wystawy „Lato 2018”

yurii

Z A P R O S Z E N I E

Oddział Ciechanowski Stowarzyszenia Autorów Polskich
Prezydent Miasta Ciechanów oraz
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie

zapraszają na finisaż wystawy IV Ciechanowskiego Pleneru Malarskiego „Lato 2018”

Finisaż odbędzie się w dniu 23 listopada 2018 roku o godz.14.00. w galerii budynku głównego PWSZ w Ciechanowie ul. Narutowicza 9 .

Serdecznie zapraszamy

Obchody Święta Niepodległości w Mławie i Ciechanowie z udziałem delegacji PWSZ

            Z udziałem władz Uczelni odbyły się w dniu 11 listopada w Mławie i Ciechanowie uroczystości obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Wydarzenia rozpoczęła msza św. w intencji ojczyzny, którą odprawiono się w kościołach Parafialnym w Mławie oraz Farnym w Ciechanowie.

Czytaj więcej: Obchody Święta...

"Młodzi - Ambitni - Kompetentni" – w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Ciechanowie

       W dniu 20 października 2018 roku w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Ciechanowie odbyło się spotkanie inaugurujące projekt "Młodzi - Ambitni - Kompetentni" realizowany w ramach programu „Uniwersytet Młodego Odkrywcy”,  Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.  Projekt realizowany w partnerstwie z Fundacją Regeneracja.
         Licznie przybyłych uczestników projektu wraz z rodzicami powitali   mgr inż. Piotr Wójcik, Kanclerz PWSZ w Ciechanowie i mgr inż. Barbara Jank , Prodziekan Wydziału Ekonomii i Inżynierii.

Czytaj więcej: "Młodzi - Ambitni...

Czwarte Ciechanowskie Dyktando o Pióro Prof. Jerzego Bralczyka

W dniu 10 listopada w Auli Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Ciechanowie przy ulicy Wojska Polskiego odbyło się Czwarte Ciechanowskie Dyktando oPióro  Prof. Jerzego Bralczyka. Uczestnicy  rywalizowali w ośmiu kategoriach. Dyktando pt. "Wolność jest kobietą" tematycznie nawiązywało do 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Tekst dyktowała  znana aktorka Grażyna Wolszczak.  W tym roku blisko 180 osób wzięło udział w tym coraz bardziej popularnym wydarzeniu.

DSC 0363

Czytaj więcej: Czwarte...

Otrzęsiny, otrzęsiny - Klub "Level" PWSZ w Ciechanowie 18.10.2018

DSC 0857

Jak studencka tradycja nakazuje Rada Uczelniana Samorządu Studentów zorganizowała Wielkie Otrzęsiny studentów I roku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie. Po raz kolejny miejscem spotkania był ciechanowski klub „Level”.

Czytaj więcej: Otrzęsiny,...

Mazowieckie Dni Techniki 2018 w 100 - lecie odzyskania niepodległości

DSC 0041

W dniu 25 października 2018 roku w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Ciechanowie w ramach  Mazowieckie Dni Techniki 2018 odbyła się Konferencja Naukowo- Techniczna. Głównym organizatorem Mazowieckich Dni Techniki był Oddział Warszawski Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Polskich oraz Terenowe Jednostki Organizacyjne Naczelnej Organizacji Technicznej w Ciechanowie, Ostrołęce, Płocku, Radomiu i Warszawie.

Czytaj więcej: Mazowieckie Dni...

stopka