Jesteś tutaj: HomeUczelniaZamówienia publiczneAktualności

Zamówienia publiczne

Seminarium „Aktywność naukowa młodzieży akademickiej” 23 maja 2018 r. PWSZ w Ciechanowie.

         Dnia 23 maja 2018 r. w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej odbyło się kolejne V Seminarium Kół Naukowych zatytułowane „Aktywność naukowa młodzieży akademickiej”.
         Podczas seminarium studenci 9 kół naukowych naszej Uczelni oraz kół naukowych pięciu zaproszonych uczelni zaprezentowali swoje dotychczasowe osiągnięcia oraz wyniki przeprowadzonych badań. Seminarium otworzył i powitał zgromadzonych gości Prorektor dr inż. Grzegorz Koc życząc studentom zaprezentowania swojego dorobku i owocnych wystąpień.

Czytaj więcej: Seminarium...

Kongres gospodarczo – samorządowy

       W dniu 16 kwietnia 2018 roku w gmachu głównym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie odbył się Kongres gospodarczo – samorządowy którego organizatorami byli : Pani Poseł Anna Cicholska, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie i Mazowiecka Izba Gospodarcza. Partnerem merytorycznym wydarzenia było Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.

Czytaj więcej: Kongres...

Inżynieria środowiska II roku triumfatorem V Mistrzostw PWSZ w Ciechanowie w piłce siatkowej

26 kwietnia 2018 r. w hali MOSiR w Ciechanowie odbyły się V Mistrzostwa PWSZ w Ciechanowie w piłce siatkowej. W turnieju, którego głównym celem była popularyzacja piłki siatkowej i integracja studentów wzięło udział sześć zespołów. W każdej drużynie, zgodnie z regulaminem musiała grać przynajmniej jedna kobieta.
image001

Czytaj więcej: Inżynieria...

III Turnieju Piłki Nożnej Chłopców Szkół Ponadpodstawowych

Zespół Szkół Technicznych tryumfatorem III Turnieju Piłki Nożnej Chłopców Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie

24 kwietnia 2018 r. w hali MOSiR w Ciechanowie odbył się po raz trzeci turniej o puchar Rektora PWSZ w Ciechanowie. Głównym jego założeniem była popularyzacja piłki nożnej i promocja zdrowego stylu życia. W turnieju wzięło udział sześć drużyn reprezentujących powiat ciechanowski i mławski. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których rywalizowano systemem „każdy z każdym”. Zespół wygrywający grupę, grał o pierwsze miejsce w turnieju, drugi o trzecią, a trzeci o piątą lokatę.

Czytaj więcej: III Turnieju...

stopka