Jesteś tutaj: HomeUczelniaArchiwum aktualnościAktualnościDzień otwarty

Dzień otwarty

W dniu 21 marca 2013 roku pierwszego dnia wiosny  w naszej Uczelni gościliśmy młodzież  klas maturalnych  szkół  ponadgimnazjalnych  powiatów: pułtuskiego, makowskiego,  działdowskiego, przasnyskiego, mławskiego,ciechanowskiego, razem około 300 osób.

Celem spotkania, w ramach „ Dnia Otwartego”, była promocja wszystkich dziewięciu kierunków studiów. Zgromadzonych gości przywitał  Rektor PWSZ doc. dr Leszek Zyner wraz przewodnicząca Parlamentu Studenckiego Olgą Rykaczewską.  Podczas spotkania zaproszona młodzież szkół ponadgimnazjalnych uczestniczyła w dwóch prezentacjach których autorami byli wykładowcy z kierunków – Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, oraz Informatyka . Po prezentacjach goście z dużym zainteresowaniem zwiedzali sale wykładowe, pracownie, laboratoria oraz stoiska promocyjne. Mimo zimowej aury  i śniegu za oknami przyszli maturzyści licznie przybyli na spotkanie, a w gmachu PWSZ panowała gorąca atmosfera. Przez cały dzień Uczelnia tętniła życiem i była źródłem dobrej energii przekazywanej młodzieży.

Spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

Zapraszamy do obejrzenia fotograficznej relacji z tego wydarzenia.