Jesteś tutaj: HomeUczelniaArchiwum aktualnościAktualnościWykład prof. Grzegorza Kołodko

Wykład prof. Grzegorza Kołodko

W dniu 27.05.2013 r. w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej ul. Narutowicza 9 o godz. 16.00 odbędzie się wykład prof. Grzegorza Kołodko związany z promocją jego najnowszej książki "Dokąd zmierza świat. Ekonomia polityczna przyszłości".

Profesor Grzegorz Kołodko jest autorem wielu książek i artykułów z dziedziny ekonomii opublikowanych w 26 językach. Obecnie pracuje na stanowisku profesora zwyczajnego w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Jest członkiem Europejskiej Akademii Nauki, Kultury i Sztuki. W latach 1994-1997 i 2002-2003 był wicepremierem i ministrem finansów. Podróżnik (zwiedził ponad 160 krajów), maratończyk, wegetarianin.
Prowadzi bardzo zdrowy tryb życia.