Jesteś tutaj: HomeUczelniaArchiwum aktualnościAktualności

75 – lecie likwidacji Getta Mławskiego

Rektor i Senat
Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie,
Poseł na Sejm RP Anna Cicholska,
Burmistrz Miasta Mława

 

 zapraszają na

uroczystość upamiętniającą
75 – lecie likwidacji Getta Mławskiego,

która odbędzie się

 20 listopada 2017 r. (poniedziałek)
w Auli im. Apoloniusza Strzeleckiego
na Wydziale Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych w Mławie, ul. Warszawska 52

Czytaj więcej: 75 – lecie...

Warsztaty szkoleniowe organizowane przez MNiSW w ramach projektu "Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych"

      W dniu 13 listopada 2017 roku, w poniedziałek, w Ciechanowie, w Hotelu BARON, odbyły się warsztaty dla Zakładowych Opiekunów Praktyk oraz Osób zaangażowanych w realizację projektu ze strony Pracodawców, w dniu 14 listopada 2017 roku, we wtorek, w tym samym miejscu, odbyły się warsztaty szkoleniowe dla Uczelnianych Opiekunów Praktyk oraz Osób zaangażowanych w obsługę administracyjną projektu.

Czytaj więcej: Warsztaty...

Ogłoszenie – BASEN 2017/2018.

Informujemy, że od 02.11.2017r. istnieje możliwość bezpłatnego korzystania z krytej pływalni MOSiR w Ciechanowie i Mławie.

W zajęciach może brać udział każdy student studiów stacjonarnych PWSZ w Ciechanowie w wymiarze 1 godziny (60 min.) dwa razy w tygodniu bez możliwości łączenia godzin.

Z basenu można korzystać od poniedziałku do piątku.

Wejście na basen możliwe jest tylko po okazaniu legitymacji studenckiej.

Kanclerz
mgr inż. Piotr Wójcik

Obchody Święta Niepodległości w Ciechanowie i Mławie z udziałem delegacji PWSZ

W Ciechanowie oficjalne obchody rozpoczęły się o godz. 10:00 mszą św. w kościele farnym. Około godz. 11:30 już tradycyjnie na placu Piłsudskiego rozpoczął się apel pamięci i delegacje, w tym delegacja PWSZ, złożyły pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego kwiaty.

Czytaj więcej: Obchody Święta...

Otrzęsiny, otrzęsiny - Klub "Level" PWSZ w Ciechanowie 19.10.2017

image2005

Otrzęsiny, otrzęsiny - Klub "Level" PWSZ w Ciechanowie 19.10.2017 Jak studencka tradycja nakazuje Rada Uczelniana Samorządu Studentów zorganizowała Wielkie Otrzęsiny studentów I roku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie.

Otwarcia wydarzenia dokonali prorektor dr inż. Grzegorz Koc, kanclerz mgr inż. Piotr Wójcik i przewodniczący RUSS Bartosz Budny. Przy dźwiękach muzyki w wypełnionym po brzegi klubie dobra zabawa trwała do białego rana.

Czytaj więcej: Otrzęsiny,...

PILOTAŻOWY PROGRAM OCHOTNICZEGO SZKOLENIA STUDENTÓW – "LEGIA AKADEMICKA"

Ministerstwo Obrony Narodowej przywraca ideę ochotniczego szkolenia studentów. "Legia Akademicka" to uruchomiony przez MON pilotażowy program skierowany do studentów. Wzorem lat 2003-2008 szkolenie będzie dzieliło się na cześć teoretyczną – realizowaną na uczelniach w trakcie roku akademickiego oraz część praktyczną realizowaną w jednostkach, centrach i ośrodkach wojskowych.

Czytaj więcej: PILOTAŻOWY...

stopka