Jesteś tutaj: HomeUczelniaArchiwum aktualnościAktualności

Innowacyjni z MOTO POWER

ue pl

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie uzyskała dofinansowanie na realizację projektu pn.: Innowacyjni z MOTO POWER w ramach POWR.04.01.00-IZ.00-00-013/17, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj więcej: Innowacyjni z...

Studenci PWSZ na XIX Mazowieckich Dniach Rolnictwa w Poświętnem

W dniach 16-17 czerwca 2018 r. już po raz XIX odbyły się Mazowieckie Dni Rolnictwa i Mazowiecka Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Poświętnem. W wydarzeniu brali udział przedstawiciele naszej Uczelni na czele z prorektorem dr inż. Grzegorzem Kocem.

Czytaj więcej: Studenci PWSZ na...

Ciechanów - VIII wrzuć na luz i jeszcze plus!!

       Pomimo gorącego okresu na uczelni zaliczenia, zerówki, egzaminy, studenci PWSZ wzieli udział w VIII już edycji corocznej imprezy Wrzuć na luz i jeszcze plus z tematem przewodnim   „Na dworze królewskim”. W piątek 8 czerwca o godz. 17.00 barwny korowód , piękne księżniczki, dzielni rycerze, damy dworu, giermkowie, przemaszerowali przez ulicę Ciechanowa.
Zapraszamy do obejrzenia fotograficznej relacji z tego wydarzenia.

Czytaj więcej: Ciechanów - VIII...

VI Tura projektu praktyk pilotażowych – spotkanie informacyjne

VI Tura projektu praktyk pilotażowych – spotkanie informacyjne - w dniu 13 czerwca 2018 roku, w PWSZ w Ciechanowie, ul. Narutowicza 9, sala 102. Rozpoczęcie spotkania o godzinie 14.00, planowane zakończenie godzina 15.00.

Przygotowując się do realizacji VI tury projektu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pt. "Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, zapraszamy na spotkanie informacyjne potencjalnych Pracodawców, w których studenci mogli by odbywać praktyki przewidziane w projekcie.

Czytaj więcej: VI Tura projektu...

stopka