Jesteś tutaj: HomeStypendium Ministra

baner UE

Zapraszamy do udziału w projekcie
„Dobry start – Akademickie Biuro Karier „PARTNER”  PWSZ  w  Ciechanowie”

Państwowa Wyższa   Szkoła   Zawodowa  w Ciechanowie otrzymała dofinansowanie ze środków UE w  konkursie   realizowanym  przez  Narodowe  Centrum Badań i Rozwoju, dot. wspierania  świadczenia wysokiej jakości usług przez  Akademickie Biura Karier.  W projekcie zakłada się poszerzenie zakresu i polepszenie   jakości   usług świadczonych  przez  Biuro  Karier na rzecz studentów rozpoczynających aktywność   zawodową   na  rynku  pracy,  w  zakresie  poradnictwa   zawodowego  oraz  w zakresie zakładania  własnej  działalności  gospodarczej.

Czytaj całość

Stypendium Ministra

Dział Kształcenia i Spraw Studenckich informuje o zmianie procedur przyznawania stypendium ministra w okresie studiów:

1) wybitne osiągnięcia naukowe lub artystyczne związane z odbywaniem studiów lub
2) wybitne osiągnięcia sportowe dla studentów,

które obowiązują w Roku Akademickim 2016/2017

Szczegółowe informacje dotyczące przygotowania wniosków dotyczących stypendiów ministra znajdują się na stronie internetowej ministerstwa www.nauka.gov.pl/stypendia-ministra "Szkolnictwo wyższe - Stypendia ministra" oraz poniżej:

Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 17 lipca 2015 roku w sprawie stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia przyznawanych studentom,

Informuje o procedurach przyznawania stypendium ministra za wybitne osiągnięcia, które obowiązują w naszej Uczelni na rok akademicki 2016/2017.

Informacja na temat stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2016/2017 opracowana przez ministerstwo.

Załączniki do pobrania:

stopka