Jesteś tutaj: HomeKlub Studenta

baner UE

Zapraszamy do udziału w projekcie
„Dobry start – Akademickie Biuro Karier „PARTNER”  PWSZ  w  Ciechanowie”

Państwowa Wyższa   Szkoła   Zawodowa  w Ciechanowie otrzymała dofinansowanie ze środków UE w  konkursie   realizowanym  przez  Narodowe  Centrum Badań i Rozwoju, dot. wspierania  świadczenia wysokiej jakości usług przez  Akademickie Biura Karier.  W projekcie zakłada się poszerzenie zakresu i polepszenie   jakości   usług świadczonych  przez  Biuro  Karier na rzecz studentów rozpoczynających aktywność   zawodową   na  rynku  pracy,  w  zakresie  poradnictwa   zawodowego  oraz  w zakresie zakładania  własnej  działalności  gospodarczej.

Czytaj całość

Klub studenta

KLUBU STUDENTA

W dniu 14.06.2012 nastąpiło uroczyste otwarcie Klubu Studenta PWSZ Ciechanowie. Klub Studenta znalazł swoje miejsce w nowo wyremontowanych pomieszczeniach Domu Studenta.

Działalność Klubu Studenta adresowana jest głównie studentów i młodzieży licealnej, która być może przekroczy progi Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie i Mławie.

Głównym celem Klubu Studenta jest szeroko pojęta edukacja w zakresie tańca, teatru, plastyki, oraz integracja i aktywizacja środowiska studenckiego i młodzieżowego.
Cel ten jest realizowany w oparciu o popularyzacje i wykorzystanie zdolności artystycznych studentów oraz edukacje przez organizowanie imprez kulturalnych z wykorzystaniem wartości, jakie niesie kultura.

Klub Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie oferuje studentom możliwość integracji

w środowisku studenckim. Serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do spotkań klubowych.

W Klubie Studenta PWSZ przy ulicy Narutowicza 4a w Ciechanowie odbywają się koncerty REGGAE NIGHT, wystartowała pierwsza oficjalna

bitwa na rymy.  Andrzejki i Mikołajki

Studenci spotkali się na pierwszej klubowej Wigilii studenckiej, na pierwszym klubowym Sylwestrze witając Nowy rok 2013.

Kabaret „zETKA” powstał w roku 2012. Tę dość kontrowersyjną nazwę zawdzięcza ówczesnej szczerości artystycznej wynikającej z całkowitego braku doświadczenia estradowego oraz asekuracyjnej uczciwości w razie niepowodzeń.

 Od roku siedzibą kabaretu jest Klub Studenta przy PWSZ w Ciechanowie.

Kabaret „zETKA” charakteryzuje się specyficzną energią i tekstami, tworzą go studenci naszej Uczelni.

Pierwszy występ kabaretu, to przedstawienie „ Kupciuszek”.

Akcja „ Kupciuszka” toczy się szybko a cały program przepełniony jest dużą dawką muzyki i bogatą ścieżką dźwiękową.

 

Kontakt

tel.: 236724251 w. 411

stopka