Jesteś tutaj: HomeInne jednostkiAktualności

A K T U A L N O Ś C I

Tutaj znajdują się wszystkie informacje...

Inne jednostki

Otrzęsiny, otrzęsiny - Klub "Level" PWSZ w Ciechanowie 18.10.2018

DSC 0857

Jak studencka tradycja nakazuje Rada Uczelniana Samorządu Studentów zorganizowała Wielkie Otrzęsiny studentów I roku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie. Po raz kolejny miejscem spotkania był ciechanowski klub „Level”.

Czytaj więcej: Otrzęsiny,...

Wizyta Wojewody Mazowieckiego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej Ciechanowie.

 DSC7030

W dniu 18.10.2018 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Ciechanowie odbyło się spotkanie dotyczące przyznania dofinansowania     laboratoriów, na kierunkach mechanika i budowa maszyn, inżynieria środowiska, rolnictwo i logistyka.

Czytaj więcej: Wizyta Wojewody...

Spotkanie Rektora ze studentami I roku !

DSC 0291

W dnia 1 października 2018 roku w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie przy ul. Wojska Polskiego odbyło się inauguracyjne dla I roku studiów spotkanie studentów z J.M. Prorektorem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej  w Ciechanowie oraz osobami z kierownictwa Uczelni. Przybyli studenci mieli okazję poznać władze Uczelni, przewodniczącego samorządu studenckiego, zapoznać się z informacjami dotyczącymi jej funkcjonowania, a także odbyć obowiązkowe szkolenia BHP poprzedzające studia. Tegoroczna rekrutacja zakończyła się dla PWSZ na podobnym poziomie jak w latach ubiegłych. Cieszy nas niesłabnące zainteresowanie Uczelnią co z satysfakcją odnotowujemy w czasach znacznego deficytu młodzieży kończącej maturę w stosunku do ogólnej liczby miejsc na studiach wyższych. Potwierdza to także fakt potrzeby funkcjonowania uczelni o charakterze regionalnym prowadzącej kształcenie na profilu praktycznym.

Czytaj więcej: Spotkanie Rektora...

DIECEZJALNA INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO

DIECEZJALNA INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2018/2019
z udziałem delegacji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie

W niedzielę 14 października 2018 r. delegacja naszej Uczelni pod przewodnictwem Pana Prorektora dr inż. Grzegorza Koca wzięła udział w Diecezjalnej Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019, która odbyła się w płockiej Bazylice Katedralnej z udziałem przedstawicieli uczelni wyższych z Płocka i diecezji płockiej. W składzie delegacji udział wzięli Kanclerz mgr inż. Piotr Wójcik, Przewodniczący Samorządu Studentów Bartłomiej Żandarski oraz studenci pocztu sztandarowego z kierunków Ekonomia i Informatyka. Eucharystii przewodniczył bp Mirosław Milewski: – Przyszliśmy do Nauczyciela dobrego, do Chrystusa, aby zapytać Go o rzeczy dla nas najważniejsze i poprosić o błogosławieństwo dla świata akademickiego – zwrócił się do przedstawicieli świata nauki.

Czytaj więcej: DIECEZJALNA...

Obowiązkowe szkolenie BHP i P.POŻ

W dniu 01.10.2018r. o godz. 9.00 w auli ul. Wojska Polskiego 51 odbędzie się spotkanie studentów studiów stacjonarnych rozpoczynających naukę w roku akademickim 2018/19 z Władzami Uczelni oraz obowiązkowe szkolenie BHP i P.POŻ.

W dniu 06.10.2018r. o godz. 15.00 w sali nr 102 ul. Narutowicza 9 odbędzie się obowiązkowe szkolenie BHP i P.POŻ dla studentów studiów niestacjonarnych.

UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2018/2019

DSC 0356
            W dniu 4 października 2018 r. odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. Tym razem odbyła się w Mławie w Auli Zamiejscowego Wydziału.
 

Tegoroczną Inaugurację można oglądać na żywo online, za pośrednictwem YouTube'a pod adresem:

https://www.youtube.com/watch?v=khDFc8GHOJo

           Inaugurację rozpoczęto odśpiewaniem Hymnu Państwowego i Gaude Mater Polonia. Otwarcia uroczystości   dokonał   Jego Magnificencja Rektor PWSZ w Ciechanowie prof. dr hab. Leszek Zygner który powitał licznie przybyłych gości, studentów i pracowników Uczelni.

Czytaj więcej: UROCZYSTA...

stopka