Jesteś tutaj: HomeInformacje ogólnePraktykiRekrutacja instytucji (zakładów pracy) przyjmujących na pilotażowe praktyki zawodowe studentów PWSZ w Ciechanowie - II tura

Rekrutacja instytucji (zakładów pracy) przyjmujących na pilotażowe praktyki zawodowe studentów PWSZ w Ciechanowie w ramach projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt. "Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

TURA II

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie ogłasza rekrutację instytucji (zakładów pracy) przyjmujących na pilotażowe praktyki zawodowe studentów PWSZ w Ciechanowie, prowadzonych w ramach projektu "Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój  współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach Projektu studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie będą uczestniczyć w programie pilotażowych praktyk zawodowych, realizowanych w II turze.

W II turze praktyk zawodowych udział mogą wziąć instytucje spełniające wymagania określone w Regulaminie wyboru instytucji przyjmujących na pilotażowe praktyki zawodowe studentów PWSZ w Ciechanowie (Załącznik nr 1).

Planowaną liczbę studentów biorących udział w II turze Projektu podano w tabeli poniżej.

Lp. Kierunki studiów na których wprowadzony zostanie system 6-miesięcznych praktyk Przewidywana liczba studentów biorących udział w praktykach
1 Ekonomia 33
2 Informatyka 43
3 Inżynieria Środowiska 13
4 Mechanika i Budowa Maszyn 3
5 Rolnictwo 10
6 Pedagogika 42
7 Bezpieczeństwo Wewnętrzne 10
8 Elektronika i Telekomunikacja 10
OGÓŁEM: 164

Wniosek o udział w projekcie (formularz wniosku - Załącznik nr 3 - Uwaga! dla każdego kierunku składamy oddzielny wniosek), podpisany przez osobę uprawnioną do reprezentowania instytucji i składania oświadczeń woli, należy złożyć w Rektoracie Uczelni lub przesłać pocztą tradycyjną w terminie do 19 czerwca 2017 r. (do poniedziałku) do godz. 13:00, z dopiskiem na kopercie "Rekrutacja instytucji (zakładów pracy) przyjmujących studentów na pilotażowe praktyki zawodowe". W przypadku przesłania drogą pocztową decyduje data wpływu wniosku do Uczelni. Wniosek, który nie wpłynie w wyznaczonym terminie nie będzie podlegał rozpatrzeniu.

Wynagrodzenia opiekuna zakładowego za jednego studenta w trakcie trzymiesięcznej praktyki pilotażowej wynosi 1000 zł brutto miesięcznie. Jedna osoba może być opiekunem maksymalnie 5 studentów.

Dodatkowe informacje można uzyskać u Pani Iwony Szwejkowskiej (tel. 661 111 114 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub Pani Barbary Jank (tel. 513 075 081 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Załączniki (do pobrania):