Jesteś tutaj: HomeDla pracownika

Dla pracownika

 ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszam wszystkich pracowników i emerytów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie na świąteczne spotkanie WIELKANOCNE, które odbędzie się w dniu 06 KWIETNIA 2018 r. o godz. 14.30 w Saloniku Domu Studenta PWSZ w Ciechanowie przy ul. Narutowicza 4a.

Rektor PWSZ w Ciechanowie
Prof. dr hab. Leszek Zygner


Sz.P.
Dziekani Wydziałów
Kierownicy Jednostek Organizacyjnych
PWSZ w Ciechanowie.

Działając na podstawie Zarządzenia nr12/2017r. Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie z dnia 08 marca 2017 r. w sprawie: zorganizowania kursu wewnętrznego dla pracowników PWSZ w Ciechanowie zatrudnionych na stanowiskach administracyjno-biurowych pn. „Zastosowanie  arkusza kalkulacyjnego MS Excel w pracy administracyjno-biurowej” Dział Spraw Osobowych prosi o oddelegowanie pracowników administracyjno-biurowych w celu udziału w kursie zgodnie z załączonymi załącznikami.

W załączeniu listy pracowników PWSZ w Ciechanowie z podziałem na grupy.


Zarządzenie nr 2/2016
Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie
z dnia 15 stycznia 2016 r.
w sprawie obowiązków informacyjnych spoczywających na zleceniobiorcach od dnia 1 stycznia 2016 r.


Zasady dostępu do pracowniczego parkingu przy ul. Narutowicza 9

Parking na terenie PWSZ w Ciechanowie przy ul. Narutowicza 9 przeznaczony jest wyłącznie dla pracowników dydaktycznych i administracyjnych, otwierany i zamykany przy użyciu szlabanu. 

Wjazd na teren znajduje się przy ul. Narutowicza i odbywa się za pomocą indywidualnego kodu dostępu lub domofonu, natomiast wyjazd przy ul. Głowackiego za pomocą przycisku.
Indywidualne kody dostępu zostaną przekazane części pracownikom za pomocą wydruku lub telefonicznie przez jednostkę organizacyjną.
Domofon znajdujący się na słupku ogrodzeniowym przy ul Narutowicza obsługiwany jest przez pracownika szatni. Bazą danych o kodach dysponuje Andrzej Polens, u którego można uzyskać indywidualny kod dostępu. W wyżej wymienionej sprawie proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 673 75 78 wew. 2151 lub e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
System wjazdowy zacznie obowiązywać od 01. 01. 2015r. Parkowanie powinno odbywać się  tylko na wyznaczonych miejscach, przodem pojazdu do ściany budynku.

Proszę o nieupublicznianie indywidualnego kodu dostępu.

stopka