Jesteś tutaj: Home

Rekrutacja na uczelnianych opiekunów pilotażowych praktyk zawodowych - II tura

Rekrutacja na uczelnianych opiekunów pilotażowych praktyk zawodowych w ramach projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt. "Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

TURA II

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie ogłasza rekrutację na uczelnianych opiekunów praktyk zawodowych, do prowadzenia pilotażowych praktyk zawodowych, realizowanych w ramach II tury projektu "Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój  współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach Projektu studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie będą uczestniczyć w programie rozszerzonych 6-miesięcznych praktyk zawodowych, realizowanych w II turze.

W II turze pilotażowych praktyk zawodowych mogą wziąć udział nauczyciele akademiccy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie, którzy spełniają wymagania określone w Regulaminie rekrutacji uczelnianych opiekunów praktyk zawodowych (Załącznik nr 1).

Planowaną liczbę studentów oraz opiekunów uczelnianych biorących udział w II turze Projektu zamieszczono w tabeli poniżej.

Lp. Kierunki studiów na których wprowadzony zostanie w II turze system 6-miesięcznych praktyk Przewidywana liczba studentów biorących udział w praktykach w II turze Przewidywana liczba opiekunów uczelnianych w II turze
1 Ekonomia 33 5
2 Informatyka 43 6
3 Inżynieria Środowiska 13 2
4 Mechanika i Budowa Maszyn 3 1
5 Rolnictwo 10 2
6 Pedagogika 42 7
7 Bezpieczeństwo Wewnętrzne 10 2
8 Elektronika i Telekomunikacja 10 2
OGÓŁEM: 164 27

Wniosek o udział w II turze projektu (formularz wniosku – Załącznik nr 3) należy złożyć w Rektoracie Uczelni lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Rektoratu, w terminie do 19 czerwca 2017 r. (do poniedziałku) do godz. 13:00, z dopiskiem na kopercie "Rekrutacja na uczelnianych opiekunów w II turze pilotażowych praktyk zawodowych".
W przypadku przesłania drogą pocztową decyduje data wpływu wniosku do Uczelni. Wniosek, który nie wpłynie w wyznaczonym terminie nie będzie podlegał rozpatrzeniu.

Dodatkowe informacje można uzyskać u Pani Barbary Jank: tel. 513 075 081 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki (do pobrania):