Jesteś tutaj: Home

tekst alternatywny

button

SZKOLENIE BHP

Dla studentów pierwszego roku rozpoczynających naukę w roku akad. 2019/2020 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej (od 01.10.2019 obowiązuje nowa nazwa Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie) odbędzie się szkolenie wstępne w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, które jest warunkiem dopuszczenia do zajęć.

Terminarz szkoleń:

02.10.2019r.  godz. 900 dla studentów studiów stacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w Auli Głównej w budynku uczelni ul. Wojska Polskiego 51.

04.10.2019r.  godz. 1630 dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Filia w Mławie, Wydział Nauk Technicznych i Społecznych - szkolenie odbędzie się w Auli w budynku uczelni, Mława, ul. Warszawska 52.

05.10.2019r.  godz.  1600 dla studentów studiów niestacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w sali wykładowej nr 102 w budynku uczelni ul. Narutowicza 9.

Obecność na szkoleniu obowiązkowa!

ZAPROSZENIE NA DZIEŃ INFORMACYJNY POŚWIĘCONY MOŻLIWOŚCI UDZIAŁU INFRASTRUKTUR BADAWCZYCH W PROJEKTACH HORYZONTU 2020

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na dzień informacyjny poświęcony możliwości udziału infrastruktur badawczych w projektach Horyzontu 2020, a także możliwościom korzystania z bezpłatnego dostępu naukowców do wielu europejskich infrastruktur (zarówno tradycyjnych, jak i e-infrastruktur).

Program spotkania obejmuje informację o najbliższych konkursach, prezentację projektów z istotnym polskim udziałem oraz szczegółowe informacje o bezpłatnym dostępie do europejskich infrastruktur.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny na stronie:

W razie pytań proszę kontaktować się z Panem Wiesławem Studenckim z Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE

tel.: +48-22-828-74-83

kom.: +48-502-052-236