Jesteś tutaj: HomeBiuro Karier PARTNERZaproszenie Koła Naukowego Przyszłych Inżynierów i Biura karier ?Partner?

BIURO KARIER "PARTNER" ZAPRASZA

Wchodząc dynamicznie w rok akademicki 2018/2019 zapraszamy wszystkich studentów do współpracy i działania.
Twoja przyszłość zależy od Ciebie. Już podczas studiów zadbaj o jakość swojej kariery zawodowej.
Zapraszamy na szkolenia i warsztaty o tematyce związanej z wchodzeniem na rynek pracy.
Pomożemy w poszukiwaniu zatrudnienia, także pracy doraźnej, poprzez bezpośrednie kontakty z pracodawcami.

ZAINTERESUJ SIĘ!!!
Weź aktywny udział w życiu Uczelni.

Małgorzata Borowa, Elżbieta Michalak, Wiesław Wernik
tel. (23) 672 20 50 wew. 2170
Ciechanów, ul. Narutowicza 9
pok. nr 217 (II piętro)
biurokarier@pwszciechanow.edu.pl

button 2

tekst alternatywny

Zaproszenie Koła Naukowego Przyszłych Inżynierów i Biura karier ?Partner?

Studenci Koła Naukowego Przyszłych Inżynierów pod opieką merytoryczną mgr Marty Leszczyńskiej, wspólnie z Biurem Karier PARTNER   zapraszają na kurs podstaw projektowania w programie AutoCAD. Oprogramowanie AutoCAD umożliwia wykorzystanie specjalistycznych funkcji i bibliotek przeznaczonych dla branży architektonicznej, mechanicznej, elektrycznej i innych branż.

Celem kursu jest nabycie umiejętności podstaw projektowania w programie AutoCAD, w tym automatyzacji przy tworzeniu rzutów kondygnacji, przekrojów, elewacji i innych rysunków. Program AutoCAD udostępnia narzędzia do projektowania mechanicznego, rysowania rur, elementów instalacji hydraulicznych i kanałów.
Kurs obejmuje 3 spotkania: 21, 28 marca i 4 kwietnia lub 7, 14 i 21 maja. Spotkania będą się odbywały się w godzinach popołudniowych w głównym budynku PWSZ przy ulicy Narutowicza 9. Zgłoszenia na kurs przyjmujemy do 17 marca pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ilość miejsc ograniczona!

kurs AutoCAD 1