Jesteś tutaj: HomeBiuro Karier PARTNERSzkolenia i staże dla studentów z niepełnosprawnością

baner UE

Zapraszamy do udziału w projekcie
„Dobry start – Akademickie Biuro Karier „PARTNER”  PWSZ  w  Ciechanowie”

Państwowa Wyższa   Szkoła   Zawodowa  w Ciechanowie otrzymała dofinansowanie ze środków UE w  konkursie   realizowanym  przez  Narodowe  Centrum Badań i Rozwoju, dot. wspierania  świadczenia wysokiej jakości usług przez  Akademickie Biura Karier.  W projekcie zakłada się poszerzenie zakresu i polepszenie   jakości   usług świadczonych  przez  Biuro  Karier na rzecz studentów rozpoczynających aktywność   zawodową   na  rynku  pracy,  w  zakresie  poradnictwa   zawodowego  oraz  w zakresie zakładania  własnej  działalności  gospodarczej.

Szkolenia i staże dla studentów z niepełnosprawnością

Fundacja Edukacji Nowoczesnej realizuje projekt aktywizacyjny "Bliżej rynku pracy" współfinansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Udział mogą wziąć dorosłe osoby zniepełnosprawnością, nieaktywne zawodowo.

Więcej informacji na plakacie oraz na stronie: