Jesteś tutaj: HomeBiuro Karier PARTNERDobra informacja na początku roku akademickiego, dobry przykład aktywności studenckiej !

baner UE

Zapraszamy do udziału w projekcie
„Dobry start – Akademickie Biuro Karier „PARTNER”  PWSZ  w  Ciechanowie”

Państwowa Wyższa   Szkoła   Zawodowa  w Ciechanowie otrzymała dofinansowanie ze środków UE w  konkursie   realizowanym  przez  Narodowe  Centrum Badań i Rozwoju, dot. wspierania  świadczenia wysokiej jakości usług przez  Akademickie Biura Karier.  W projekcie zakłada się poszerzenie zakresu i polepszenie   jakości   usług świadczonych  przez  Biuro  Karier na rzecz studentów rozpoczynających aktywność   zawodową   na  rynku  pracy,  w  zakresie  poradnictwa   zawodowego  oraz  w zakresie zakładania  własnej  działalności  gospodarczej.

Czytaj całość

Student  IV roku mechaniki i budowy maszyn Michał Kiliański zdobył  certyfikat potwierdzający udział i ukończenie  cyklu szkoleń zakończonych testami  wiedzy, organizowanych  przez  firmę NOWOL z Komornik (branża lakiernicza).

Gratulujemy zachęcamy do naśladowania!!!

DSC 0762 DSC 0765