Jesteś tutaj: HomeAktualności wydziałoweCzwarty tytuł doktora

Informacja dla nowych studentów

Drodzy studenci,

w naszej Uczelni funkcjonują platformy internetowe, służące do elektronicznej komunikacji. Są to m. in.:

  • Moodle - platforma edukacyjna, na której zamieszczane są aktualne plany zajęć oraz bieżące informacje dotyczące spraw studenckich, zaliczeń, egzaminów, itd.
  • WIRTUALNY DZIEKANAT - sprawdzanie ocen, zaległości finansowych i numerów kont
  • Katalog biblioteczny OPAC - wyszukiwanie i sprawdzanie dostępności zbiorów znajdujących się w Bibliotece Uczelnianej

Korzystanie z powyższych platform to najszybsza, a czasami jedyna droga do uzyskania niezbędnych informacji. Aby uzyskać do nich dostęp, zapoznaj się z poniższą instrukcją:

  SPOSOBY LOGOWANIA DO PLATFORM INTERNETOWYCH
(Wirtualny Dziekanat, moodle, katalog biblioteczny OPAC)

PAMIĘTAJ: konta na powyższych platformach są powiązane z Twoim nr albumu oraz adresem e-mail podanym podczas rejestracji w IRK.

Jeśli korzystasz z innego adresu e-mail, powiadom o tym dziekanat lub dział informatyczny, ponieważ jeśli utracisz dostęp do którejś z powyższych platform (problemy z zalogowaniem, zapomnisz hasła, itp.) i będzie potrzebna nasza pomoc, wówczas wysyłamy nowe dane logowania na adres e-mail znajdujący się w naszej bazie.

Czwarty tytuł doktora

To już czwarty tytuł doktora na kierunku pielęgniarstwo

W dniu 12 listopada 2012 roku w Sali Rady Wydziału Centrum Dydaktyczno - Naukowego Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Agnieszki Bukowskiej, pt. "Samorządy zawodów medycznych w Polsce w latach 1918 -1939".

Promotorem rozprawy była Pani prof. dr hab. Bożena Urbanek, a jednym z recenzentów Pani prof. dr hab. Elżbieta Krajewska-Kułak - Prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu białostockiego uniwersytetu.

Pani Agnieszka Bukowska - wykładowca kierunku pielęgniarstwo Wydziału Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych PWSZ w Ciechanowie, uzyskała tytuł doktora nauk medycznych.
Uroczystość wręczenia dyplomów doktorskich odbyła się 17 grudnia 2012r. w reprezentacyjnej sali Pałacu Branickich Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Przypomnijmy, że jest to już czwarty doktorat w 10-letniej historii kierunku pielęgniarstwo:

  • Małgorzata Marcysiak - doktor nauk humanistycznych w zakresie historii medycyny (2009)
  • Ewa Wiśniewska - doktor nauk medycznych w zakresie medycyny (2010)
  • Bożena Ostrowska - doktor nauk humanistycznych w zakresie historii (2011)

stopka