Jesteś tutaj: HomeAktualności wydziałoweI Spotkanie Absolwentów Pielęgniarstwa

I Spotkanie Absolwentów Pielęgniarstwa

piel  I Spotkanie Absolwentów Pielęgniarstwa PWSZ w Ciechanowie
Studiów Stacjonarnych i Niestacjonarnych Pomostowych

Rok 2015 jest rokiem Jubileuszowym w PWSZ w Ciechanowie – 15-lecie Uczelni oraz Wydziału Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych. Mija 10 lat od opuszczenia murów naszego Wydziału przez pierwszych Absolwentów Pielęgniarstwa. W tym roku dobiega też końca projekt „Kształcenie zawodowe pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych”, współfinansowany z EFS w ramach POKL. W związku z powyższym mamy doskonałą okazję do spotkania się!

Spotkanie przy muzyce, dobrym jedzeniu i napojach rozpocznie się 18.04.2015r. w sobotę o godz. 19.00 w Klubie Studenta PWSZ w Ciechanowie, Narutowicza 4 a po zakończeniu Jubileuszowej XV Ogólnopolskiej i V im. dr n. med. Janiny Fetlińskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Pielęgniarka-dziecko-rodzina”.

Koszt uczestnictwa Absolwenta Pielęgniarstwa w Spotkaniu - 100,00 zł Zapisy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) i wpłaty do dnia 10 kwietnia 2015r. Więcej informacji udziela mgr Marzena Kubala, tel. 606 364 914

Numer konta: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie PKO BP S.A. o/ Ciechanów 63 1020 1592 0000 2302 0084 5701 Hasło: „I Spotkanie Absolwentów Pielęgniarstwa”