Jesteś tutaj: HomeAktualności wydziałoweKarolina Szostek – studentka III roku pielęgniarstwa PWSZ w Ciechanowie – Stypendystką Ministra NiSW!!!

Karolina SzostekKarolina Szostek stypendystką Ministra! Gratulacje!!! Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał stypendia za wybitne osiągnięcia 926 studentom i 89 doktorantom. Z kierunku pielęgniarstwo stypendia uzyskały TYLKO 2 osoby: Przemysław Domagała z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Karolina Szostek - studentka III roku pielęgniarstwa PWSZ w Ciechanowie!  Stypendia zostały przyznane na rok akademicki. Wysokość stypendium wynosi 14 000 zł – w przypadku studentów i 22 000 zł – w przypadku doktorantów.