Jesteś tutaj: HomeAktualności wydziałoweNabór na studia pomostowe

Nabór na studia pomostowe

Uprzejmie informujemy, że w ramach zaoszczędzonych środków finansowych

planowany jest nabór na studia pomostowe

realizowane w ramach projektu systemowego

„Kształcenie zawodowe pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego

w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, które rozpoczną się jesienią 2014 r.

Kształcenie w cyklu dwusemestralnym  dla pielęgniarek posiadających świadectwo dojrzałości i będących absolwentami 5 – letnich liceów medycznych – Poziom A