Jesteś tutaj: HomeAktualności wydziałoweSukces studentów kulturoznawstwa

Sukces studentów kulturoznawstwa

Studenci kulturoznawstwa, reprezentujący naszą Uczelnię, zakwalifikowali się do kolejnego etapu I Międzynarodowego Festiwalu „Muzyka na Pograniczu” Sanok 2014. Etap pierwszy obejmował nagranie płyty demo, którą następnie oceniało i weryfikowało jury. Etap drugi odbył się w PWSZ w Sanoku w dniach 6–9 kwietnia  i obejmował występ przed publicznością i jury, który dla naszych studentów zakończył się sukcesem.

Studenci wzięli udział w dwóch kategoriach:

„zespół” – muzyczny zespół uczelniany, działający przy kole naukowym „Komos” w składzie:

• Dariusz Święch – perkusja
  • Paweł Bartczak – gitara