Jesteś tutaj: HomeAktualności wydziałoweOFERTY PRAKTYK ZAGRANICZNYCH DLA STUDENTÓW – PILNE!

OFERTY PRAKTYK ZAGRANICZNYCH DLA STUDENTÓW – PILNE!

Zachęcamy studentów zainteresowanych odbyciem praktyk za granicą do zapoznania się z bieżącymi ofertami, które są dostępne na stronie programu Erasmus:

Osoby zainteresowane daną ofertą powinny skontaktować się bezpośrednio z wybraną firmą i uzyskać akceptację przyjęcia na praktykę.

Następnie proszę o kontakt:

Monika Szeszko-Zaborowska
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie