Jesteś tutaj: HomeAktualności wydziałoweSpotkanie opłatkowe Środowiska Medycznego z Arcybiskupem Warszawskim

Spotkanie opłatkowe Środowiska Medycznego z Arcybiskupem Warszawskim

W piątek 10 stycznia 2014 roku w Warszawie, w Domu Arcybiskupów Warszawskich odbyło się spotkanie opłatkowe Środowiska Medycznego z Kardynałem Kazimierzem Nyczem Arcybiskupem Metropolitą Warszawskim. Spotkanie, zorganizowane przez Ks. Prałata prof. dr hab. Krajowego duszpasterza służby zdrowia, było okazją do stworzenia wspólnoty radości i chrześcijańskiej nadziei oraz dzielenia się troskami o realizację zadań służby zdrowia. W to zimne, styczniowe popołudnie było wiele wzajemnej życzliwości, ciepłych, ale i skłaniających do refleksji słów, były serdeczne życzenia, opłatek, kolędy… Uczestniczyli w nim przedstawiciele wszystkich zawodów medycznych Warszawy i Mazowsza - lekarze, stomatolodzy, pielęgniarki, położne, farmaceuci, aptekarze, diagności laboratoryjni, ratownicy medyczni. Nie zabrakło też przedstawicieli Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego z ciechanowskiej PWSZ.