Jesteś tutaj: HomeAktualności wydziałoweKonferencja Naukowo-Szkoleniowa „Pielęgniarstwo – historia – profesja – nauka”

Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Pielęgniarstwo – historia – profesja – nauka”

XIV Ogólnopolska i IV im. dr n. med. Janiny Fetlińskiej

Konferencja Naukowo-Szkoleniowa
„Pielęgniarstwo – historia – profesja – nauka”

Ciechanów, WOZiNH PWSZ, ul. Wojska Polskiego 51

26 kwietnia 2014 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w XIV Ogólnopolskiej i IV im. dr n. med. Janiny Fetlińskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Pielęgniarstwo – historia – profesja – nauka”, która odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2014 roku, w siedzibie Wydziału Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie, przy ul. Wojska Polskiego 51.

Zachęcamy Państwa do uczestnictwa w konferencji i podzielenia się własnymi doświadczeniami, poglądami, refleksjami i wynikami badań naukowych. Proponowane tematy sesji:

• Historia pielęgniarstwa
  • Pielęgniarstwo – zawód czy powołanie?
  • Etyka – jakość – odpowiedzialność w pielęgniarstwie
  • Kliniczne aspekty pracy pielęgniarki/pielęgniarza
  • Szanse i zagrożenia dla rozwoju pielęgniarstwa w XXI wieku
  • Badania naukowe w pielęgniarstwie
  • Varia

Mamy nadzieję, że organizowana Konferencja będzie doskonałą okazją do dialogu przedstawicieli różnych dziedzin nauki i zawodów, zarówno medycznych jak i niemedycznych.

dr n. hum. Bożena Ostrowska

Dziekan Wydziału Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych

Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie

ORGANIZATOR KONFERENCJI:

• Zakład Propedeutyki Pielęgniarstwa i Nauk Społecznych Wydziału Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie
  • Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Ciechanowie
  • Uczelniane Koło Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego im. dr n. med. Janiny Fetlińskiej przy PWSZ w Ciechanowie

SEKRETARIAT KONFERENCJI:

Zakład Propedeutyki Pielęgniarstwa i Nauk Społecznych

Wydział Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych PWSZ w Ciechanowie

ul. Wojska Polskiego 51, 06-400 Ciechanów

tel./fax. (023) 672 22 13, tel. (023) 674 37 04, wew. 23

www.pwszciechanow.edu.pl

WAŻNE TERMINY:

• Termin rejestracji czynnego uczestnictwa i przesyłania streszczeń prac: 30.03.2014r.
    (karta CZYNNEGO uczestnictwa i prezentacji pracy)
  • Termin rejestracji biernego uczestnictwa: 15.04.2014r.
    (karta BIERNEGO uczestnictwa)
  • Opłata rejestracyjna czynnego uczestnictwa do 28.02.2014r. wynosi 80,00 zł, po tym terminie - 100,00 zł
  • Opłata rejestracyjna biernego uczestnictwa do 28.02.2014r. wynosi 100,00 zł, po tym terminie - 120,00 zł
  • Opłata rejestracyjna biernego uczestnictwa studentów do 28.02.2014r. wynosi 30,00 zł, po tym terminie - 50,00 zł

Uwaga! Udział studentów aktywnie uczestniczących w konferencji jest BEZPŁATNY

Opłata rejestracyjna upoważnia do:

- uzyskania materiałów zjazdowych (streszczenia prac), identyfikatora i certyfikatu uczestnictwa
- korzystania z „przerw kawowych”
- obiadu w dniu konferencji

Numer konta:

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie

PKO BP S.A. o/ Ciechanów 63 1020 1592 0000 2302 0084 5701

Hasło: konferencja „Pielęgniarstwo – historia – profesja – nauka”

RAMOWY PROGRAM KONFERENCJI

800 – 1000 - rejestracja uczestników
- przyjmowanie opisanych prezentacji multimedialnych i prac na płytach CD
- montaż plakatów
1000 - 1150 I SESJA PLENARNA
1150 - 1210 przerwa na kawę
1210 - 1400 II SESJA PLENARNA
1400 - 1430 OBIAD
1430 - 1450 prezentacja prac SESJI PLAKATOWEJ
1450 - 1600 SESJA STUDENCKA
1600 - 1620 przerwa na kawę
1620 - 1800 WARSZTATY
1800 - 1810 ZAKOŃCZENIE KONFERENCJI

26 kwietnia 2014r. - sobota

UDZIAŁ W WARSZTATACH POTWIERDZONY CERTYFIKATEM JEST BEZPŁATNY !!!