Jesteś tutaj: HomeAktualności wydziałoweGAMMA 2013

GAMMA 2013

„GAMMA 2013” -  Sukces studenta kulturoznawstwa

gamma

W piątek 19 kwietnia w COEK Studio w Ciechanowie odbyła się III Edycja Przeglądu Wokalnego „GAMMA 2013”. Organizatorem był Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej. W tym roku przewodniczącym jury był znany wszystkim Krzysztof Skiba, lider zespołu BIG CYC. W przeglądzie brało udział łącznie 54 uczestników solistów w czterech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe (klasy IV-VI), szkoły gimnazjalne, szkoły ponadgimnazjalne oraz szkoły wyższe. Naszą Uczelnię reprezentowało dwoje studentów z I roku kulturoznawstwa: Piotr Wysocki i Angelika Michalska. Jury przyznało Piotrowi Wysockiemu III miejsce. Zastępca Prezydenta Miasta Cezary Chodkowski złożył osobiście gratulacje zwycięzcom i podziękował wszystkim uczestnikom za tak liczny udział w przeglądzie.