Jesteś tutaj: HomeAktualności wydziałoweGAMMA 2013

Informacja dla nowych studentów

Drodzy studenci,

w naszej Uczelni funkcjonują platformy internetowe, służące do elektronicznej komunikacji. Są to m. in.:

  • Moodle - platforma edukacyjna, na której zamieszczane są aktualne plany zajęć oraz bieżące informacje dotyczące spraw studenckich, zaliczeń, egzaminów, itd.
  • WIRTUALNY DZIEKANAT - sprawdzanie ocen, zaległości finansowych i numerów kont
  • Katalog biblioteczny OPAC - wyszukiwanie i sprawdzanie dostępności zbiorów znajdujących się w Bibliotece Uczelnianej

Korzystanie z powyższych platform to najszybsza, a czasami jedyna droga do uzyskania niezbędnych informacji. Aby uzyskać do nich dostęp, zapoznaj się z poniższą instrukcją:

  SPOSOBY LOGOWANIA DO PLATFORM INTERNETOWYCH
(Wirtualny Dziekanat, moodle, katalog biblioteczny OPAC)

PAMIĘTAJ: konta na powyższych platformach są powiązane z Twoim nr albumu oraz adresem e-mail podanym podczas rejestracji w IRK.

Jeśli korzystasz z innego adresu e-mail, powiadom o tym dziekanat lub dział informatyczny, ponieważ jeśli utracisz dostęp do którejś z powyższych platform (problemy z zalogowaniem, zapomnisz hasła, itp.) i będzie potrzebna nasza pomoc, wówczas wysyłamy nowe dane logowania na adres e-mail znajdujący się w naszej bazie.

GAMMA 2013

„GAMMA 2013” -  Sukces studenta kulturoznawstwa

gamma

W piątek 19 kwietnia w COEK Studio w Ciechanowie odbyła się III Edycja Przeglądu Wokalnego „GAMMA 2013”. Organizatorem był Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej. W tym roku przewodniczącym jury był znany wszystkim Krzysztof Skiba, lider zespołu BIG CYC. W przeglądzie brało udział łącznie 54 uczestników solistów w czterech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe (klasy IV-VI), szkoły gimnazjalne, szkoły ponadgimnazjalne oraz szkoły wyższe. Naszą Uczelnię reprezentowało dwoje studentów z I roku kulturoznawstwa: Piotr Wysocki i Angelika Michalska. Jury przyznało Piotrowi Wysockiemu III miejsce. Zastępca Prezydenta Miasta Cezary Chodkowski złożył osobiście gratulacje zwycięzcom i podziękował wszystkim uczestnikom za tak liczny udział w przeglądzie.

 

stopka