Jesteś tutaj: HomeAktualności wydziałowePanel dyskusyjny pt.: „STUDENCI SOBIE, NAUCZYCIELOM I RODZICOM- SPOTKANIE Z AUTYZMEM”.

W dniu 12 maja 2017r. na Wydziale Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych odbył się panel dyskusyjny pt.: „STUDENCI SOBIE, NAUCZYCIELOM I RODZICOM- SPOTKANIE Z AUTYZMEM”. Panel zorganizowała sekcja naukowa koła naukowego „Bona Fide” oraz studenci pierwszego roku studiów stacjonarnych kierunku Pedagogika.

Moderatorem spotkania była Pani Katarzyna Sadowska- uzdolniona studentka pierwszego roku. Do dyskusji swoją poruszającą prezentacją: Środowisko rodzinne wobec osób ze stanami ze spektrum autyzmu wprowadziła Pani Natalia Chuma- również studentka pierwszego roku. Oprawą audio-wizualną pokierował Pan Michał Mackiewicz- student trzeciego roku studiów stacjonarnych.
       Wśród zaproszonych gości czynny udział wzięli m.in. eksperci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Ciechanowie- Panie: Sylwia Parólska i Izabela Kołakowska oraz Prezes Stowarzyszenia „Autentyczni” Pani Agnieszka Sobiesiak i Wiceprezes Fundacji Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Dorosłym Niepełnosprawnym „Być jak Inni” Pani Maria Majewska.