Jesteś tutaj: HomeAktualnościZaproszenie do publikacji artykułów naukowych

Zaproszenie do publikacji artykułów naukowych

Zapraszamy do zgłaszania artykułów autorskich do publikacji w czasopiśmie naukowym "Studia Mazowieckie" (kwartalnik punktowany: 6 pkt, wydawany przez Akademię Humanistyczną im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku i Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Ciechanowie).
Wymogi:

• Tekst o objętości do 1,5 znormalizowanych arkuszy wydawniczych, tj. ok. 30 stron A4, powinien zawierać następujące elementy:
    • autor/autorzy; afiliacja, krótka notka biograficzna, adres do korespondencji: e-mail oraz numer telefonu; tytuł; streszczenie; słowa kluczowe; tekst podstawowy; bibliografia załącznikowa; ew. załączniki i indeksy.
  • Recenzje: artykuł naukowy powinien zawierać 2 recenzje (druk recenzji do pobrania tutaj).

Miejsce składania artykułów:
Teksty w wersji elektronicznej (wraz z recenzjami) można dostarczać osobiście lub drogą mailową do Redakcji kwartalnika:
dr Zbigniew Ptasiewicz (redaktor naczelny), mgr Monika Szeszko-Zaborowska (sekretarz redakcji)
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie
ul. Narutowicza 9, 06-400 Ciechanów