Jesteś tutaj: HomeAktualnościWIELKI SUKCES!!!

Prezentacje kierunków

Dzi otwrolnictwo prezentacja

WIELKI SUKCES!!!

Państwowa Komisja Akredytacyjna po przeprowadzeniu wizytacji w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Ciechanowie w roku ubiegłym, w listopadzie 2015 roku podjęła uchwałę i przyznała Kierunkowi INŻYNIERIA ŚROWISKA na Wydziale Inżynierii i Ekonomii PWSZ w Ciechanowie akredytację na kolejnych 6 lat tj. do roku akademickiego  2021/2022 oceniając koncepcję rozwoju kierunku znacząco.

paka