Jesteś tutaj: HomeAktualnościI etap Konkursu Matematyczno-Fizycznego.

Prezentacje kierunków

Dzi otwrolnictwo prezentacja

I etap Konkursu Matematyczno-Fizycznego.

10 grudnia br. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Ciechanowie odbył się I etap Konkursu Matematyczno-Fizycznego. Został on zorganizowany przez Zakład Informatyki Wydziału Inżynierii i Ekonomii przy współpracy z Kołem Naukowym Informatyki Stosowanej. Do Konkursu zgłoszonych zostało 86 uczestników, a do jego kolejnego etapu zakwalifikowane zostały 53 osoby, które wykazały się dużą wiedzą i umiejętnościami w zakresie nauk ścisłych.

Pierwszy etap Konkursu składał się z dwóch części: w trakcie pierwszej, w ciągu 90 minut, uczniowie rozwiązywali zadania zamknięte z matematyki, druga część - również 90-minutowa - to zmaganie się z zadaniami zamkniętymi z fizyki.
W trakcie "maratonu" konkursowego przybyli uczniowie mogli liczyć na chwilę wytchnienia w trakcie przerwy oraz przygotowany specjalnie dla nich poczęstunek.
        Dziękujemy wszystkim uczniom oraz opiekunom za przybycie i zapraszamy do udziału w drugim etapie, który odbędzie się już 18 lutego 2016 r.