Jesteś tutaj: HomeAktualnościSUKCES kierunku MECHANIKA i BUDOWA MASZYN PWSZ w Ciechanowie

Prezentacje kierunków

Dzi otwrolnictwo prezentacja

SUKCES kierunku MECHANIKA i BUDOWA MASZYN PWSZ w Ciechanowie

Informujemy, iż 8 maja 2015 roku otrzymaliśmy od Polskiej Komisji Akredytacyjnej decyzję o bardzo wysoko ocenionym kierunku MECHANIKA I BUDOWA MASZYN prowadzonym na Wydziale Inżynierii i Ekonomii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie.

Kierunek ten otrzymał akredytację do roku akademickiego 2020/2021. Jest to kolejna bardzo wysoka ocena kierunku inżynierskiego w naszej uczelni.

Ocena kształcenia na kierunku MECHANIKA I BUDOWA MASZYN zawarta została w Uchwale nr 292/2015 Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej z dnia 23 kwietnia 2015 roku:

Uchwała nr 292/2015 PKA