Jesteś tutaj: HomeAktualnościKurs Podstawy projektowania w systemie AutoCad

Prezentacje kierunków

Dzi otwrolnictwo prezentacja

 

Informacja dla nowych studentów

Drodzy studenci,

w naszej Uczelni funkcjonują platformy internetowe, służące do elektronicznej komunikacji. Są to m. in.:

  • Moodle - platforma edukacyjna, na której zamieszczane są aktualne plany zajęć oraz bieżące informacje dotyczące spraw studenckich, zaliczeń, egzaminów, itd.
  • WIRTUALNY DZIEKANAT - sprawdzanie ocen, zaległości finansowych i numerów kont
  • Katalog biblioteczny OPAC - wyszukiwanie i sprawdzanie dostępności zbiorów znajdujących się w Bibliotece Uczelnianej

Korzystanie z powyższych platform to najszybsza, a czasami jedyna droga do uzyskania niezbędnych informacji. Aby uzyskać do nich dostęp, zapoznaj się z poniższą instrukcją:

  SPOSOBY LOGOWANIA DO PLATFORM INTERNETOWYCH
(Wirtualny Dziekanat, moodle, katalog biblioteczny OPAC)

PAMIĘTAJ: konta na powyższych platformach są powiązane z Twoim nr albumu oraz adresem e-mail podanym podczas rejestracji w IRK.

Jeśli korzystasz z innego adresu e-mail, powiadom o tym dziekanat lub dział informatyczny, ponieważ jeśli utracisz dostęp do którejś z powyższych platform (problemy z zalogowaniem, zapomnisz hasła, itp.) i będzie potrzebna nasza pomoc, wówczas wysyłamy nowe dane logowania na adres e-mail znajdujący się w naszej bazie.

Kurs Podstawy projektowania w systemie AutoCad

           W styczniu 2015 w pracowni komputerowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie, przy ulicy Narutowicza 9 odbył się kurs z podstaw programowania w systemie AutoCad. Szkolenie obejmowało trzy dni, podczas których uczestnicy poszerzali swoją wiedzę w programie AutoCad. Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymali certyfikaty, potwierdzające udział w szkoleniu oraz pozytywnie zdany egzamin końcowy.

Szkolenie przeprowadzili studenci Zakładu Mechaniki i Budowy Maszyn: Marta Węglarska, Cezary Gołębiewski, Piotr Konwerski, Michał Balcerzak.
          Patronat nad kursem objęli: dr inż. Grzegorz Koc Prorektor PWSZ oraz mgr Marta Leszczyńska opiekun Koła Naukowego Przyszłych Inżynierów, działającego przy Zakładzie Inżynierii Środowiska.
Szkolenie odbyło się w ramach zadania - lepsze przygotowanie studentów i absolwentów PWSZ do wejścia na rynek pracy. Rozwijanie kompetencji, kształcenie umiejętności, istotnych dla przyszłego pracodawcy.
Zorganizowanie kursu miało na celu propagowanie wśród studentów idei pod hasłem „Studenci dla studentów”. W ten sposób studenci po raz kolejny zachęcili swoich kolegów do dzielenia się wiedzą i umiejętnościami zdobytymi podczas studiów w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej.

stopka