Jesteś tutaj: HomeAktualnościKurs Podstawy projektowania w systemie AutoCad

Prezentacje kierunków

Dzi otwrolnictwo prezentacja

Kurs Podstawy projektowania w systemie AutoCad

W styczniu 2015 w pracowni komputerowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie, przy ulicy Narutowicza 9 odbył się kurs z podstaw programowania w systemie AutoCad. Szkolenie obejmowało trzy dni, podczas których uczestnicy poszerzali swoją wiedzę w programie AutoCad. Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymali certyfikaty, potwierdzające udział w szkoleniu oraz pozytywnie zdany egzamin końcowy.

Szkolenie przeprowadzili studenci Zakładu Mechaniki i Budowy Maszyn: Marta Węglarska, Cezary Gołębiewski, Piotr Konwerski, Michał Balcerzak.
          Patronat nad kursem objęli: dr inż. Grzegorz Koc Prorektor PWSZ oraz mgr Marta Leszczyńska opiekun Koła Naukowego Przyszłych Inżynierów, działającego przy Zakładzie Inżynierii Środowiska.
Szkolenie odbyło się w ramach zadania - lepsze przygotowanie studentów i absolwentów PWSZ do wejścia na rynek pracy. Rozwijanie kompetencji, kształcenie umiejętności, istotnych dla przyszłego pracodawcy.
Zorganizowanie kursu miało na celu propagowanie wśród studentów idei pod hasłem „Studenci dla studentów”. W ten sposób studenci po raz kolejny zachęcili swoich kolegów do dzielenia się wiedzą i umiejętnościami zdobytymi podczas studiów w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej.