Jesteś tutaj: HomeAktualnościZaproszenie do publikacji artykułów naukowych

Prezentacje kierunków

Dzi otwrolnictwo prezentacja

Zaproszenie do publikacji artykułów naukowych

Zapraszamy do zgłaszania artykułów autorskich do publikacji w kolejnym numerze czasopisma naukowego „Studia Mazowieckie” (kwartalnik punktowany, wydawany przez Akademię Humanistyczną im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku i Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Ciechanowie).

Wymogi: tekst o objętości do 1,5 znormalizowanych arkuszy wydawniczych, tj. ok. 30 stron A4, powinien zawierać następujące elementy: autor/autorzy; afiliacja, krótka notka biograficzna, adres do korespondencji: e-mail oraz numer telefonu; tytuł; streszczenie; słowa kluczowe; tekst podstawowy; bibliografia załącznikowa; ew. załączniki i indeksy.

Recenzje: artykuł naukowy powinien zawierać dwie recenzje (druk recenzji do pobrania tutaj).

Termin nadsyłania artykułów: 14 lipca 2014 r.

Miejsce składania artykułów: teksty w wersji elektronicznej (wraz z recenzjami) można dostarczać osobiście lub drogą mailową do Redakcji kwartalnika:

dr Zbigniew Ptasiewicz (redaktor naczelny), mgr Artur Iniarski (sekretarz redakcji)
Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora
Wydział Zamiejscowy Turystyki, Hotelarstwa i Promocji Środowiska
ul. Kraszewskiego 8 A, 06-400 Ciechanów
tel. (23) 692 97 55
lub

Szczegółowe informacje dotyczące „Studiów Mazowieckich” są dostępne na stronach: