Jesteś tutaj: HomeAktualnościPraktyki zagraniczne w ramach programu ERASMUS

Prezentacje kierunków

Dzi otwrolnictwo prezentacja

Praktyki zagraniczne w ramach programu ERASMUS

• Zapraszamy na 3-miesięczne praktyki zagraniczne: lipiec-wrzesień 2014 r.
  • Wstępne zgłoszenia: do 20 marca 2014 r.
  • Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane przez uczelnianego koordynatora programu Erasmus o miejscu i zasadach odbycia praktyk.
  • Dodatkowe informacje na stronach:

Kontakt:

Monika Szeszko-Zaborowska
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie
ul. Narutowicza 9 (pok. 203)
tel. 23 672 20 50 wew. 2031