Jesteś tutaj: HomeAktualnościSZANOWNI WYKŁADOWCY

Prezentacje kierunków

Dzi otwrolnictwo prezentacja

SZANOWNI WYKŁADOWCY

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej zwraca się z prośbą o sporządzenie wykazu literatury przedmiotowej która powinna znaleźć się w naszej Bibliotece. W wykazie winny znaleźć się wyłącznie te pozycje, które nie są dostępne w Bibliotece. Weryfikacji można dokonać w katalogu Biblioteki dostępnym pod adresem: bu.pwszciechanow.edu.pl

Wykaz można przesłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej
Dorota Rejniak-Kmita