Jesteś tutaj: HomeAktualnościBiblioteka Uczelniana informuje

Prezentacje kierunków

Dzi otwrolnictwo prezentacja

Biblioteka Uczelniana informuje

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." /> Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie oraz Związek Banków Polskich: Program "Bankowość > Finanse > Samorząd: Wiedza on-line"

naglowek

Z przyjemnością informujemy, że Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie bierze udział w programie Związku Banków Polskich pt. "Wiedza on-line". ZBP bezpłatnie udostępnia wszystkim studentom i nauczycielom akademickim elektroniczne wersje wiodących pism fachowych:

• "Miesięcznik Finansowy BANK",
  • "Europejski Doradca Samorządowy",
  • "Nowoczesny Bank Spółdzielczy",
  • "Finansowanie Nieruchomości",
  • "Kurier Finansowy".

W pismach wypowiadają się uznani specjaliści ze świata biznesu, nauki i polityki gospodarczej. Pracę z tekstem ułatwiają opcje wyszukiwania, robienia notatek i drukowania.

Aby skorzystać z Programu wystarczy kliknąć TAK i zarejestrować się na stronie aleBank.pl. Otrzymuje się dostęp do:

• aktualnych i archiwalnych wydań pism (dostępne on-line, po zalogowaniu się na stronie aleBank.pl)

tak

Zachęcamy do udziału w Programie.

Krzysztof Pietraszkiewicz
Prezes Zarządu