Jesteś tutaj: HomeAktualnościUwaga studenci I roku studiów stacjonarnych!!!

Prezentacje kierunków

Dzi otwrolnictwo prezentacja

Uwaga studenci I roku studiów stacjonarnych!!!

W dniu 30 września 2013 (poniedziałek) odbędzie się obowiązkowe szkolenie BHP dla studentów studiów stacjonarnych dla kierunków: Ekonomia; Informatyka; Inżynieria Środowiska; Mechanika i Budowa Maszyn; Rolnictwo o godzinie 12.00 w siedzibie Uczelni (ul. Narutowicza 9) sala 102.

Po zakończeniu szkolenia BHP odbędzie się obowiązkowe szkolenie biblioteczne ( z późniejszym wpisem zaliczenia do indeksu).