Jesteś tutaj: HomeAktualnościStudenci Rolnictwa z wizytą w Brukseli

Prezentacje kierunków

Dzi otwrolnictwo prezentacja

Studenci Rolnictwa z wizytą w Brukseli

W dniach 16 – 20 czerwca br. studenci kierunku rolnictwo złożyli oficjalną wizytę w Parlamencie Europejskim w Brukseli na zaproszenie Posła do Parlamentu Europejskiego Pana Jarosława Kalinowskiego. Podczas wizyty studenci zwiedzili Parlament Europejski, zapoznali się jego strukturą, pracami legislacyjnymi i instytucjami europejskimi. Wszelkich informacji udzielał osobiście Pan Poseł Jarosław Kalinowski. Na spotkaniu z nami przedstawił kolejne wyzwania i szanse rozwojowe dla polskiego rolnictwa na lata 2014 – 2020.

Wieczorem Pan Poseł zaprosił nas na uroczystą kolację, podczas której mieliśmy okazję posmakować regionalne przysmaki belgijskie.

Następnego dnia zwiedzaliśmy Brukselę, oraz Antwerpię. Było naprawdę świetnie.

Dziękujemy Panie Pośle za zaproszenie i organizację tak wspaniałej wizyty. Oczywiście dziękujemy również Panu Markowi Sucheckiemu i Pani Natalii Pisarek za opiekę nad nami w PE oraz podczas całej wycieczki.