Jesteś tutaj: HomeAktualnościWizyta przedstawicieli firmy ASMET w Naszej Uczelni

Prezentacje kierunków

Dzi otwrolnictwo prezentacja

Wizyta przedstawicieli firmy ASMET w Naszej Uczelni

W dniu 13.06.2013r. odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy ASMET spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. jednego z największych polskich przedsiębiorstw dostarczających elementy złączne. Mury naszej Uczelni odwiedził Prezes firmy – Pan Andrzej Sajnaga wraz z Panem Rafałem Deptułą – Głównym Technologiem zakładu.

Pomimo bardzo napiętego kalendarza i ograniczonego czasu goście spotkali się ze studentami i wygłosili wykład na temat Jakości Produkcji oraz zapoznali słuchaczy z tajnikami funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Władze Uczelni oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii serdecznie dziękują za spotkanie i zapraszają ponownie do odwiedzin Naszej Uczelni !

Zachęcamy do zapoznania się z profilem firmy oraz do odwiedzenia witryny internetowej naszego Partnera: http://www.asmet.com.pl/