Jesteś tutaj: HomeAktualnościWizyta przedstawicieli firmy ASMET w Naszej Uczelni

Prezentacje kierunków

Dzi otwrolnictwo prezentacja

 

Informacja dla nowych studentów

Drodzy studenci,

w naszej Uczelni funkcjonują platformy internetowe, służące do elektronicznej komunikacji. Są to m. in.:

  • Moodle - platforma edukacyjna, na której zamieszczane są aktualne plany zajęć oraz bieżące informacje dotyczące spraw studenckich, zaliczeń, egzaminów, itd.
  • WIRTUALNY DZIEKANAT - sprawdzanie ocen, zaległości finansowych i numerów kont
  • Katalog biblioteczny OPAC - wyszukiwanie i sprawdzanie dostępności zbiorów znajdujących się w Bibliotece Uczelnianej

Korzystanie z powyższych platform to najszybsza, a czasami jedyna droga do uzyskania niezbędnych informacji. Aby uzyskać do nich dostęp, zapoznaj się z poniższą instrukcją:

  SPOSOBY LOGOWANIA DO PLATFORM INTERNETOWYCH
(Wirtualny Dziekanat, moodle, katalog biblioteczny OPAC)

PAMIĘTAJ: konta na powyższych platformach są powiązane z Twoim nr albumu oraz adresem e-mail podanym podczas rejestracji w IRK.

Jeśli korzystasz z innego adresu e-mail, powiadom o tym dziekanat lub dział informatyczny, ponieważ jeśli utracisz dostęp do którejś z powyższych platform (problemy z zalogowaniem, zapomnisz hasła, itp.) i będzie potrzebna nasza pomoc, wówczas wysyłamy nowe dane logowania na adres e-mail znajdujący się w naszej bazie.

Wizyta przedstawicieli firmy ASMET w Naszej Uczelni

 

W dniu 13.06.2013r. odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy ASMET spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. jednego z największych polskich przedsiębiorstw dostarczających elementy złączne. Mury naszej Uczelni odwiedził Prezes firmy – Pan Andrzej Sajnaga wraz z Panem Rafałem Deptułą – Głównym Technologiem zakładu.

 

Pomimo bardzo napiętego kalendarza i ograniczonego czasu goście spotkali się ze studentami i wygłosili wykład na temat Jakości Produkcji oraz zapoznali słuchaczy z tajnikami funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Władze Uczelni oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii serdecznie dziękują za spotkanie i zapraszają ponownie do odwiedzin Naszej Uczelni !

Zachęcamy do zapoznania się z profilem firmy oraz do odwiedzenia witryny internetowej naszego Partnera: http://www.asmet.com.pl/

 

stopka