Jesteś tutaj: HomeAktualnościWIZYTA STUDENTÓW W FIRMIE ASMET

Prezentacje kierunków

Dzi otwrolnictwo prezentacja

 

Informacja dla nowych studentów

Drodzy studenci,

w naszej Uczelni funkcjonują platformy internetowe, służące do elektronicznej komunikacji. Są to m. in.:

  • Moodle - platforma edukacyjna, na której zamieszczane są aktualne plany zajęć oraz bieżące informacje dotyczące spraw studenckich, zaliczeń, egzaminów, itd.
  • WIRTUALNY DZIEKANAT - sprawdzanie ocen, zaległości finansowych i numerów kont
  • Katalog biblioteczny OPAC - wyszukiwanie i sprawdzanie dostępności zbiorów znajdujących się w Bibliotece Uczelnianej

Korzystanie z powyższych platform to najszybsza, a czasami jedyna droga do uzyskania niezbędnych informacji. Aby uzyskać do nich dostęp, zapoznaj się z poniższą instrukcją:

  SPOSOBY LOGOWANIA DO PLATFORM INTERNETOWYCH
(Wirtualny Dziekanat, moodle, katalog biblioteczny OPAC)

PAMIĘTAJ: konta na powyższych platformach są powiązane z Twoim nr albumu oraz adresem e-mail podanym podczas rejestracji w IRK.

Jeśli korzystasz z innego adresu e-mail, powiadom o tym dziekanat lub dział informatyczny, ponieważ jeśli utracisz dostęp do którejś z powyższych platform (problemy z zalogowaniem, zapomnisz hasła, itp.) i będzie potrzebna nasza pomoc, wówczas wysyłamy nowe dane logowania na adres e-mail znajdujący się w naszej bazie.

WIZYTA STUDENTÓW W FIRMIE ASMET

 WIZYTA STUDENTÓW KIERUNKU MECHANIKA I BUDOWA MASZYN W FIRMIE ASMET

Dzięki Życzliwości Pana Prezesa Andrzeja Sajnagi dla naszej Uczelni, dnia 19 kwietnia br. studenci II-go roku kierunku mechanika i budowa maszyn zapoznali się z profilem firmy ASMET S.A. , jednego z największych polskich przedsiębiorstw produkujących elementy złączne z siedzibą w miejscowości Reguły koło Warszawy.

 

Zakład ten może pochwalić się nowoczesnym parkiem maszynowym oraz szerokim wachlarzem oferowanych artykułów i usług w tym cynkowania galwanicznego czy badania składu chemicznego.

Z szeregu naocznie obserwowanych procesów technologicznych wymienić można na przykład: walcowanie gwintów, badanie składu chemicznego metodą emisyjną w stopach żelaza oraz aluminium, cynkowanie galwaniczne oraz technologie wytwarzania odlewów aluminiowych w formach piaskowych i kokilach z wykorzystaniem topionego obok płynnego metalu.

Wszyscy biorący udział w ekspedycji dziękują za życzliwe przyjęcie Panom: Prezesowi Andrzejowi Sajnadze, Dyrektorowi Czesławowi Sajnadze, Głównemu Technologowi Rafałowi Deptule oraz Kierownikowi produkcji odlewni, Pani Barbarze Bartczak.

Wszystkich zainteresowanych studentów, ale nie tylko, namawiamy do odwiedzenia ciekawej internetowej strony Firmy ASMET S.A.: www.asmet.com.pl

 

 

  •  

    stopka