Jesteś tutaj: HomeAktualnościWIZYTA STUDENTÓW W FIRMIE ASMET

Dzi otwrolnictwo prezentacja

WIZYTA STUDENTÓW W FIRMIE ASMET

WIZYTA STUDENTÓW KIERUNKU MECHANIKA I BUDOWA MASZYN W FIRMIE ASMET

Dzięki Życzliwości Pana Prezesa Andrzeja Sajnagi dla naszej Uczelni, dnia 19 kwietnia br. studenci II-go roku kierunku mechanika i budowa maszyn zapoznali się z profilem firmy ASMET S.A. , jednego z największych polskich przedsiębiorstw produkujących elementy złączne z siedzibą w miejscowości Reguły koło Warszawy.

Zakład ten może pochwalić się nowoczesnym parkiem maszynowym oraz szerokim wachlarzem oferowanych artykułów i usług w tym cynkowania galwanicznego czy badania składu chemicznego.

Z szeregu naocznie obserwowanych procesów technologicznych wymienić można na przykład: walcowanie gwintów, badanie składu chemicznego metodą emisyjną w stopach żelaza oraz aluminium, cynkowanie galwaniczne oraz technologie wytwarzania odlewów aluminiowych w formach piaskowych i kokilach z wykorzystaniem topionego obok płynnego metalu.

Wszyscy biorący udział w ekspedycji dziękują za życzliwe przyjęcie Panom: Prezesowi Andrzejowi Sajnadze, Dyrektorowi Czesławowi Sajnadze, Głównemu Technologowi Rafałowi Deptule oraz Kierownikowi produkcji odlewni, Pani Barbarze Bartczak.

Wszystkich zainteresowanych studentów, ale nie tylko, namawiamy do odwiedzenia ciekawej internetowej strony Firmy ASMET S.A.: www.asmet.com.pl