Jesteś tutaj: HomeAktualnościWkład Polaków w ratowanie Żydów podczas II wojny światowej

Wkład Polaków w ratowanie Żydów podczas II wojny światowej

17 listopada 2016 r. o godz. 11:30

w gmachu Zamiejscowego Wydziału Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych w Mławie

odbędzie się wykład na temat:

"Wkład Polaków w ratowanie Żydów podczas II wojny światowej"

organizowany przez Regionalny Ośrodek Debaty Narodowej w Warszawie.

Wykład poprowadzi ekspert Instytutu Pamięci Narodowej.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy !