Jesteś tutaj: HomeAktualnościWigilia 2015

Wigilia 2015

18 grudnia 2015 r. na Zamiejscowym Wydziale Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych w Mławie odbyła się uroczysta Wigilia dla uczniów Akademickiego Centrum Kształcenia, seniorów  Uniwersytetu III Wieku oraz studentów wydziału.

Zebranych w auli, miłymi słowami powitał rektor doc. dr Leszek Zygner , jak również obecny na uroczystości burmistrz Mławy Sławomir Kowalewski, który swoim krótkim przemówieniem wprowadził zebranych w magię świąt. Następnie odbyły się Jasełka, przygotowane przez przedszkolaków i uczniów ACK.

Po przedstawieniu studenci Uniwersytetu III Wieku, spotkali się przy stole wigilijnym przygotowanym z tej okazji, gdzie składali sobie życzenia oraz  spędzili miło czas we własnym gronie.

Tekst i zdjęcia Izabella Litka