Jesteś tutaj: HomeAktualnościWigilia 2015

Informacja dla nowych studentów

Drodzy studenci,

w naszej Uczelni funkcjonują platformy internetowe, służące do elektronicznej komunikacji. Są to m. in.:

  • Moodle - platforma edukacyjna, na której zamieszczane są aktualne plany zajęć oraz bieżące informacje dotyczące spraw studenckich, zaliczeń, egzaminów, itd.
  • WIRTUALNY DZIEKANAT - sprawdzanie ocen, zaległości finansowych i numerów kont
  • Katalog biblioteczny OPAC - wyszukiwanie i sprawdzanie dostępności zbiorów znajdujących się w Bibliotece Uczelnianej

Korzystanie z powyższych platform to najszybsza, a czasami jedyna droga do uzyskania niezbędnych informacji. Aby uzyskać do nich dostęp, zapoznaj się z poniższą instrukcją:

  SPOSOBY LOGOWANIA DO PLATFORM INTERNETOWYCH
(Wirtualny Dziekanat, moodle, katalog biblioteczny OPAC)

PAMIĘTAJ: konta na powyższych platformach są powiązane z Twoim nr albumu oraz adresem e-mail podanym podczas rejestracji w IRK.

Jeśli korzystasz z innego adresu e-mail, powiadom o tym dziekanat lub dział informatyczny, ponieważ jeśli utracisz dostęp do którejś z powyższych platform (problemy z zalogowaniem, zapomnisz hasła, itp.) i będzie potrzebna nasza pomoc, wówczas wysyłamy nowe dane logowania na adres e-mail znajdujący się w naszej bazie.

Wigilia 2015

18 grudnia 2015 r. na Zamiejscowym Wydziale Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych w Mławie odbyła się uroczysta Wigilia dla uczniów Akademickiego Centrum Kształcenia, seniorów  Uniwersytetu III Wieku oraz studentów wydziału.

Zebranych w auli, miłymi słowami powitał rektor doc. dr Leszek Zygner , jak również obecny na uroczystości burmistrz Mławy Sławomir Kowalewski, który swoim krótkim przemówieniem wprowadził zebranych w magię świąt. Następnie odbyły się Jasełka, przygotowane przez przedszkolaków i uczniów ACK.

Po przedstawieniu studenci Uniwersytetu III Wieku, spotkali się przy stole wigilijnym przygotowanym z tej okazji, gdzie składali sobie życzenia oraz  spędzili miło czas we własnym gronie.

Tekst i zdjęcia Izabella Litka

stopka