Jesteś tutaj: HomeAktualnościUwaga studenci I roku bezpieczeństwa wewnętrznego

Uwaga studenci I roku bezpieczeństwa wewnętrznego

Dnia 9.10.2015 r. o godz. 13:00 odbędzie się inauguracja roku akademickiego w Ciechanowie w budynku Wydziału Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych przy ul. Wojska Polskiego 51. Wszyscy studenci kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne stacjonarne mają obowiązkowo uczestniczyć w tych uroczystościach, gdyż złożą ślubowanie i sprawdzona zostanie lista obecności.
Na inaugurację roku akademickiego serdecznie zapraszamy również studentów studiów niestacjonarnych.

9.10.2015 R. JEST DNIEM WOLNYM OD ZAJĘĆ TYLKO DLA I ROKU BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO !!!