Jesteś tutaj: HomeAktualności Szkolenia bhp i biblioteczne

Szkolenia bhp i biblioteczne

UWAGA studenci I roku studiów stacjonarnych

Dnia 30 września 2015r. odbędą się szkolenia bhp i biblioteczne dla studentów I roku bezpieczeństwa wewnętrznego oraz elektroniki i telekomunikacji:

• godz. 12:00 – szkolenie biblioteczne dla studentów bezpieczeństwa wewnętrznego – sala 8
  • godz. 12:30 – szkolenie biblioteczne dla studentów elektroniki i telekomunikacji – sala 8
  • godz. 13:00 - szkolenie bhp dla studentów bezpieczeństwa wewnętrznego oraz elektroniki i telekomunikacji – Aula Maximum