Jesteś tutaj: HomeAktualnościUWAGA STUDENCI I ROKU !!!

UWAGA STUDENCI I ROKU !!!

pod adresem

funkcjonuje platforma edukacyjna, na której zamieszczane są aktualne plany zajęć oraz bieżące informacje dotyczące spraw studenckich, zaliczeń, egzaminów, itd.

Aby uzyskać dostęp do platformy jako login wpisujemy symbol kierunku (ele - elektronika lub dziks - dziennikarstwo), nr albumu oraz skrót rodzaju studiów (s - stacjonarne, ns - niestacjonarne).

Przykład:

Kierunek:

Elektronika

Nr albumu:

Rodzaj studiów:

stacjonarne

ele1234s

Nr PESEL jest domyślnym hasłem, które należy zmienić po pierwszym zalogowaniu do platformy.

Nowe hasło powinno składać się przynajmniej z 8 znaków, w tym jednej dużej litery, jednej cyfry oraz jednego znaku specjalnego (np. kropki, myślnika, itp.)

Pytania i problemy proszę zgłaszać bezpośrednio do administratora platformy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub do dziekanatu