Jesteś tutaj: HomeAktualnościNiech żyją kajaki!

Niech żyją kajaki!

22 maja 2014, mławscy studenci mieli przyjemność uczestniczenia w spływie kajakowym. Była to niesamowita przygoda, zarówno dla  studentów z kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, jak i studentów Elektroniki i telekomunikacji. Spływ pozytywnie zmęczył studentów oraz organizatora – prof. dr hab. inż. Andrzeja Milewskiego. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 13:00 w Glinojecku, a zakończyła późnym popołudniem po przepłynięciu około 15 km.  Nad naszym bezpieczeństwem czuwali  pan mgr  Boniakowski  oraz pan  mgr Drzewiecki ze Studium Wychowania Fizycznego naszej Uczelni. Wyprawa była bardzo przyjemna, atmosfera również. Studenci I roku dziennikarstwa mogli zintegrować się z II rokiem elektroniki. Podczas spływu nie zabrakło także czasu na odpoczynek przy ognisku. Po powrocie również czekała na nas niespodzianka – grill zorganizowany dzięki dziekanowi naszego wydziału w Mławie – dr inż. Andrzejowi Kornecie. Studenci biorący udział w tym wydarzeniu z chęcią  powtórzą to  po raz kolejny.

Natalia Ciska
Klaudia Sito