Jesteś tutaj: HomeAktualnościNiech żyją kajaki!

Informacja dla nowych studentów

Drodzy studenci,

w naszej Uczelni funkcjonują platformy internetowe, służące do elektronicznej komunikacji. Są to m. in.:

  • Moodle - platforma edukacyjna, na której zamieszczane są aktualne plany zajęć oraz bieżące informacje dotyczące spraw studenckich, zaliczeń, egzaminów, itd.
  • WIRTUALNY DZIEKANAT - sprawdzanie ocen, zaległości finansowych i numerów kont
  • Katalog biblioteczny OPAC - wyszukiwanie i sprawdzanie dostępności zbiorów znajdujących się w Bibliotece Uczelnianej

Korzystanie z powyższych platform to najszybsza, a czasami jedyna droga do uzyskania niezbędnych informacji. Aby uzyskać do nich dostęp, zapoznaj się z poniższą instrukcją:

  SPOSOBY LOGOWANIA DO PLATFORM INTERNETOWYCH
(Wirtualny Dziekanat, moodle, katalog biblioteczny OPAC)

PAMIĘTAJ: konta na powyższych platformach są powiązane z Twoim nr albumu oraz adresem e-mail podanym podczas rejestracji w IRK.

Jeśli korzystasz z innego adresu e-mail, powiadom o tym dziekanat lub dział informatyczny, ponieważ jeśli utracisz dostęp do którejś z powyższych platform (problemy z zalogowaniem, zapomnisz hasła, itp.) i będzie potrzebna nasza pomoc, wówczas wysyłamy nowe dane logowania na adres e-mail znajdujący się w naszej bazie.

Niech żyją kajaki!

22 maja 2014, mławscy studenci mieli przyjemność uczestniczenia w spływie kajakowym. Była to niesamowita przygoda, zarówno dla  studentów z kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, jak i studentów Elektroniki i telekomunikacji. Spływ pozytywnie zmęczył studentów oraz organizatora – prof. dr hab. inż. Andrzeja Milewskiego. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 13:00 w Glinojecku, a zakończyła późnym popołudniem po przepłynięciu około 15 km.  Nad naszym bezpieczeństwem czuwali  pan mgr  Boniakowski  oraz pan  mgr Drzewiecki ze Studium Wychowania Fizycznego naszej Uczelni. Wyprawa była bardzo przyjemna, atmosfera również. Studenci I roku dziennikarstwa mogli zintegrować się z II rokiem elektroniki. Podczas spływu nie zabrakło także czasu na odpoczynek przy ognisku. Po powrocie również czekała na nas niespodzianka – grill zorganizowany dzięki dziekanowi naszego wydziału w Mławie – dr inż. Andrzejowi Kornecie. Studenci biorący udział w tym wydarzeniu z chęcią  powtórzą to  po raz kolejny.

Natalia Ciska
Klaudia Sito

stopka