Jesteś tutaj: HomeAktualnościOCENA POLSKIEJ KOMISJI

Informacja dla nowych studentów

Drodzy studenci,

w naszej Uczelni funkcjonują platformy internetowe, służące do elektronicznej komunikacji. Są to m. in.:

  • Moodle - platforma edukacyjna, na której zamieszczane są aktualne plany zajęć oraz bieżące informacje dotyczące spraw studenckich, zaliczeń, egzaminów, itd.
  • WIRTUALNY DZIEKANAT - sprawdzanie ocen, zaległości finansowych i numerów kont
  • Katalog biblioteczny OPAC - wyszukiwanie i sprawdzanie dostępności zbiorów znajdujących się w Bibliotece Uczelnianej

Korzystanie z powyższych platform to najszybsza, a czasami jedyna droga do uzyskania niezbędnych informacji. Aby uzyskać do nich dostęp, zapoznaj się z poniższą instrukcją:

  SPOSOBY LOGOWANIA DO PLATFORM INTERNETOWYCH
(Wirtualny Dziekanat, moodle, katalog biblioteczny OPAC)

PAMIĘTAJ: konta na powyższych platformach są powiązane z Twoim nr albumu oraz adresem e-mail podanym podczas rejestracji w IRK.

Jeśli korzystasz z innego adresu e-mail, powiadom o tym dziekanat lub dział informatyczny, ponieważ jeśli utracisz dostęp do którejś z powyższych platform (problemy z zalogowaniem, zapomnisz hasła, itp.) i będzie potrzebna nasza pomoc, wówczas wysyłamy nowe dane logowania na adres e-mail znajdujący się w naszej bazie.

OCENA POLSKIEJ KOMISJI

OCENA POLSKIEJ KOMISJI AKREDYTACYJNEJ KIERUNKU ELEKTRONIKA I TELEKOMUNIKACJA

 W dniu 7 kwietnia otrzymaliśmy z Polskiej Komisji Akredytacyjnej ostateczną ocenę oceny programowej kształcenia na kierunku ELEKTRONIKA I TELEKOMUNIKACJA prowadzonym na naszym Zamiejscowym Wydziale Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych w Mławie, która została dokonana na podstawie wizytacji Wydziału w dniach 29-30 listopada 2013 roku.

Ocena kształcenia na kierunku ELEKTRONIKA I TELEKOMUNIKACJA zawarta została w Uchwale nr 104/2014 Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej :

 pka zweditm

Dziekan Zamiejscowego Wydziału Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych pragnie podziękować wszystkim pracownikom Wydziału i Uczelni, którzy przyczynili się do uzyskania tak dobrej oceny pracy naszego Wydziału. Jest ona potwierdzeniem naszej codziennej pracy i wysiłków do kształcenia na poziomie porównywalnym z kształceniem w innych polskich uczelniach technicznych.
Mamy nadzieję, że pozytywna ocena kierunku ułatwi tegorocznym maturzystom wybór naszego Wydziału jako miejsca studiowania o wysokim poziomie studiów, z dobrą bazą dydaktyczną i przyjaznego studentom.

stopka