Jesteś tutaj: HomeAktualnościOCENA POLSKIEJ KOMISJI

OCENA POLSKIEJ KOMISJI

OCENA POLSKIEJ KOMISJI AKREDYTACYJNEJ KIERUNKU ELEKTRONIKA I TELEKOMUNIKACJA

W dniu 7 kwietnia otrzymaliśmy z Polskiej Komisji Akredytacyjnej ostateczną ocenę oceny programowej kształcenia na kierunku ELEKTRONIKA I TELEKOMUNIKACJA prowadzonym na naszym Zamiejscowym Wydziale Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych w Mławie, która została dokonana na podstawie wizytacji Wydziału w dniach 29-30 listopada 2013 roku.

Ocena kształcenia na kierunku ELEKTRONIKA I TELEKOMUNIKACJA zawarta została w Uchwale nr 104/2014 Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej :

pka zweditm

Dziekan Zamiejscowego Wydziału Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych pragnie podziękować wszystkim pracownikom Wydziału i Uczelni, którzy przyczynili się do uzyskania tak dobrej oceny pracy naszego Wydziału. Jest ona potwierdzeniem naszej codziennej pracy i wysiłków do kształcenia na poziomie porównywalnym z kształceniem w innych polskich uczelniach technicznych.
Mamy nadzieję, że pozytywna ocena kierunku ułatwi tegorocznym maturzystom wybór naszego Wydziału jako miejsca studiowania o wysokim poziomie studiów, z dobrą bazą dydaktyczną i przyjaznego studentom.