Jesteś tutaj: HomeAktualnościWSPÓŁPRACA WYDZIAŁU ZE SZKOŁAMI ŚREDNIMI

Informacja dla nowych studentów

Drodzy studenci,

w naszej Uczelni funkcjonują platformy internetowe, służące do elektronicznej komunikacji. Są to m. in.:

  • Moodle - platforma edukacyjna, na której zamieszczane są aktualne plany zajęć oraz bieżące informacje dotyczące spraw studenckich, zaliczeń, egzaminów, itd.
  • WIRTUALNY DZIEKANAT - sprawdzanie ocen, zaległości finansowych i numerów kont
  • Katalog biblioteczny OPAC - wyszukiwanie i sprawdzanie dostępności zbiorów znajdujących się w Bibliotece Uczelnianej

Korzystanie z powyższych platform to najszybsza, a czasami jedyna droga do uzyskania niezbędnych informacji. Aby uzyskać do nich dostęp, zapoznaj się z poniższą instrukcją:

  SPOSOBY LOGOWANIA DO PLATFORM INTERNETOWYCH
(Wirtualny Dziekanat, moodle, katalog biblioteczny OPAC)

PAMIĘTAJ: konta na powyższych platformach są powiązane z Twoim nr albumu oraz adresem e-mail podanym podczas rejestracji w IRK.

Jeśli korzystasz z innego adresu e-mail, powiadom o tym dziekanat lub dział informatyczny, ponieważ jeśli utracisz dostęp do którejś z powyższych platform (problemy z zalogowaniem, zapomnisz hasła, itp.) i będzie potrzebna nasza pomoc, wówczas wysyłamy nowe dane logowania na adres e-mail znajdujący się w naszej bazie.

WSPÓŁPRACA WYDZIAŁU ZE SZKOŁAMI ŚREDNIMI

 

W ramach współpracy Zamiejscowego Wydziału Elektroniki, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej uczniowie kierunku Informatyka Zespołu Szkół Zawodowych z Iłowa brali udział w zorganizowanych dla nich na terenie wydziału zajęć.

Były one związane z wybranym przez nich kierunkiem kształcenia i obejmowały zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne.

Zajęcia teoretyczne obejmowały wykłady poświęcone zastosowaniu metod matematycznych w multimediach.

a1

 

W części praktycznej uczniowie wykonywali proste ćwiczenia związane z programowaniem i diagnostyką systemów mikroprocesorowych.

a2

a3

 

Dla uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 w Mławie organizowane są zajęcia doświadczalne z fizyki, umożliwiające ich przygotowanie do zdawania matury z fizyki na poziomie rozszerzonym.

Szkoły chętne w nawiązaniu współpracy dydaktycznej z naszym Wydziałem prosimy o kontakt z Dziekanatem lub z władzami Wydziału – tel. (23) 654 98 08 

 

 

 

stopka