Jesteś tutaj: HomeAktualnościWSPÓŁPRACA WYDZIAŁU ZE SZKOŁAMI ŚREDNIMI

WSPÓŁPRACA WYDZIAŁU ZE SZKOŁAMI ŚREDNIMI

W ramach współpracy Zamiejscowego Wydziału Elektroniki, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej uczniowie kierunku Informatyka Zespołu Szkół Zawodowych z Iłowa brali udział w zorganizowanych dla nich na terenie wydziału zajęć.

Były one związane z wybranym przez nich kierunkiem kształcenia i obejmowały zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne.

Zajęcia teoretyczne obejmowały wykłady poświęcone zastosowaniu metod matematycznych w multimediach.

a1

W części praktycznej uczniowie wykonywali proste ćwiczenia związane z programowaniem i diagnostyką systemów mikroprocesorowych.

a2

a3

Dla uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 w Mławie organizowane są zajęcia doświadczalne z fizyki, umożliwiające ich przygotowanie do zdawania matury z fizyki na poziomie rozszerzonym.

Szkoły chętne w nawiązaniu współpracy dydaktycznej z naszym Wydziałem prosimy o kontakt z Dziekanatem lub z władzami Wydziału – tel. (23) 654 98 08