Jesteś tutaj: HomeAktualnościDni otwarte

Informacja dla nowych studentów

Drodzy studenci,

w naszej Uczelni funkcjonują platformy internetowe, służące do elektronicznej komunikacji. Są to m. in.:

  • Moodle - platforma edukacyjna, na której zamieszczane są aktualne plany zajęć oraz bieżące informacje dotyczące spraw studenckich, zaliczeń, egzaminów, itd.
  • WIRTUALNY DZIEKANAT - sprawdzanie ocen, zaległości finansowych i numerów kont
  • Katalog biblioteczny OPAC - wyszukiwanie i sprawdzanie dostępności zbiorów znajdujących się w Bibliotece Uczelnianej

Korzystanie z powyższych platform to najszybsza, a czasami jedyna droga do uzyskania niezbędnych informacji. Aby uzyskać do nich dostęp, zapoznaj się z poniższą instrukcją:

  SPOSOBY LOGOWANIA DO PLATFORM INTERNETOWYCH
(Wirtualny Dziekanat, moodle, katalog biblioteczny OPAC)

PAMIĘTAJ: konta na powyższych platformach są powiązane z Twoim nr albumu oraz adresem e-mail podanym podczas rejestracji w IRK.

Jeśli korzystasz z innego adresu e-mail, powiadom o tym dziekanat lub dział informatyczny, ponieważ jeśli utracisz dostęp do którejś z powyższych platform (problemy z zalogowaniem, zapomnisz hasła, itp.) i będzie potrzebna nasza pomoc, wówczas wysyłamy nowe dane logowania na adres e-mail znajdujący się w naszej bazie.

Dni otwarte

14 marca 2014 roku w gmachu głównym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie przy ulicy Narutowicza 9 odbył się dzień otwarty dla uczniów klas maturalnych. Dzień otwarty trwał od 10:30 do 13:30. W tym czasie można było zwiedzić Uczelnię, uczestniczyć w 4 wykładach prowadzonych przez wykładowców m.in. z elektroniki, ekonomi, można było również obejrzeć film promocyjny o Uczelni. Wszyscy odwiedzający mieli możliwość porozmawiania ze studentami z każdego kierunku, na którym Uczelnia prowadzi kształcenie oraz zapoznania się z przygotowanymi przez nich wystawami tematycznymi.

stopka