Jesteś tutaj: HomeAktualnościDni otwarte

Dni otwarte

14 marca 2014 roku w gmachu głównym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie przy ulicy Narutowicza 9 odbył się dzień otwarty dla uczniów klas maturalnych. Dzień otwarty trwał od 10:30 do 13:30. W tym czasie można było zwiedzić Uczelnię, uczestniczyć w 4 wykładach prowadzonych przez wykładowców m.in. z elektroniki, ekonomi, można było również obejrzeć film promocyjny o Uczelni. Wszyscy odwiedzający mieli możliwość porozmawiania ze studentami z każdego kierunku, na którym Uczelnia prowadzi kształcenie oraz zapoznania się z przygotowanymi przez nich wystawami tematycznymi.