Jesteś tutaj: HomeAktualnościROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU WIEDZY LOGISTYCZNEJ

Informacja dla nowych studentów

Drodzy studenci,

w naszej Uczelni funkcjonują platformy internetowe, służące do elektronicznej komunikacji. Są to m. in.:

 • Moodle - platforma edukacyjna, na której zamieszczane są aktualne plany zajęć oraz bieżące informacje dotyczące spraw studenckich, zaliczeń, egzaminów, itd.
 • WIRTUALNY DZIEKANAT - sprawdzanie ocen, zaległości finansowych i numerów kont
 • Katalog biblioteczny OPAC - wyszukiwanie i sprawdzanie dostępności zbiorów znajdujących się w Bibliotece Uczelnianej

Korzystanie z powyższych platform to najszybsza, a czasami jedyna droga do uzyskania niezbędnych informacji. Aby uzyskać do nich dostęp, zapoznaj się z poniższą instrukcją:

  SPOSOBY LOGOWANIA DO PLATFORM INTERNETOWYCH
(Wirtualny Dziekanat, moodle, katalog biblioteczny OPAC)

PAMIĘTAJ: konta na powyższych platformach są powiązane z Twoim nr albumu oraz adresem e-mail podanym podczas rejestracji w IRK.

Jeśli korzystasz z innego adresu e-mail, powiadom o tym dziekanat lub dział informatyczny, ponieważ jeśli utracisz dostęp do którejś z powyższych platform (problemy z zalogowaniem, zapomnisz hasła, itp.) i będzie potrzebna nasza pomoc, wówczas wysyłamy nowe dane logowania na adres e-mail znajdujący się w naszej bazie.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU WIEDZY LOGISTYCZNEJ

W dniu 20 kwietnia 2018 r. w siedzibie Wydziału Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych PWSZ w Mławie odbył się Konkurs Wiedzy Logistycznej zorganizowany przez Zakład Logistyki.

Konkurs Wiedzy Logistycznej spotkał się z dużym zainteresowaniem szkół ponadgimnazjalnych, gdyż swój udział w konkursie zgłosiło 5 placówek (ok. 70 uczniów).

Uczniowie rywalizowali ze sobą w dwóch etapach. I etap dotyczył wiedzy teoretycznej. Uczestnicy konkursu pisali test jednokrotnego wyboru, który obejmował 30 pytań. Do II etapu zakwalifikowało się 24 uczestników konkursu z najlepszymi wynikami uzyskanymi z testu. W II etapie uczniowie sprawdzali swoje umiejętności praktyczne.

W trakcie przerw uczniowie mogli wysłuchać wykładów przygotowanych przez przedstawicieli Koła Naukowego KNEST Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej.

Wyniki Konkursu Wiedzy Logistycznej:

 • I miejsce zajęła Katarzyna Piotrowska uczennica Szkoły Technicznej Zespołu Szkół Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Ciechanowie,
 • II miejsce zajął Ziemiński Mateusz z Zespołu Szkół nr 1 im. gen. J. Bema w Ciechanowie,
 • III miejsce zajął Piotr Kołakowski z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Mławie.

Ranking szkół po II etapach:

 1. Szkoła Techniczna Zespołu Szkół Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Ciechanowie – 371 punktów,
 2. Zespół Szkół nr 1 im. gen. J. Bema w Ciechanowie – 317 punktów,
 3. Zespół Szkół Zawodowych w Działdowie -292 punkty,
 4. Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku- 231 punktów,
 5. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Mławie – 216 punktów.

Konkurs Wiedzy Logistycznej zakończył się uroczystym wręczeniem pucharów, nagród i dyplomów przez JM Rektora PWSZ  w Ciechanowie i Mławie prof. dr hab. Leszka Zygnera, prodziekana WEDiTM w Mławie dr Arkadiusza Mellera oraz kierownika Zakładu Logistyki dr Renatę Dzik.

stopka