Jesteś tutaj: HomeAktualnościZebraliśmy ponad 16 litrów krwi!

Zebraliśmy ponad 16 litrów krwi!

Akcja honorowego krwiodawstwa zorganizowana 1 marca przez Wydział Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych w Mławie oraz Oddział Terenowy w Mławie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i  Krwiolecznictwa w Warszawie zakończyła się ogromnym sukcesem. Bezcennym darem, czyli własną krwią zechciało podzielić się aż 38 osób. Wśród nich znaleźli się nasi studenci, uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Mławie, a także osoby z zewnątrz. Łącznie udało się pozyskać ponad 16 litrów krwi.