Jesteś tutaj: HomeAktualnościDelegacja Vilniaus Kolegija w Mławie i Ciechanowie

Delegacja Vilniaus Kolegija w Mławie i Ciechanowie

W dniach od 22 do 24 maja br. Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Ciechanowie odwiedziła sześcioosobowa delegacja wykładowców z kierunku elektronika z - zaprzyjaźnionej litewskiej uczelni - Vilniaus Kolegija.

Kierownikiem delegacji był doc. dr. Antoni Kozič, a towarzyszyli mu: doc. dr.Andžej Lučun, Elvyra Leskauskaitė, Eugenijus Mačerauskas, Aliona Kirdeikienė, Sergejus Volosevičius. Litewscy goście podczas pobytu w Mławie odwiedzili zakład LG oraz spotkali się z władzami Wydziału Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych w Mławie: Dziekanem dr inż. Andrzejem Kornetą oraz Prodziekanem dr Arkadiuszem Meller. Spotkanie stało się okazją do wymiany doświadczeń dydaktycznych oraz omówienia dalszej współpracy między wykładowcami i studentami z obu uczelni.

W siedzibie uczelni w Ciechanowie litewska delegacja spotkała się z władzami PWSZ m.in. z: JM Rektorem prof. nadzw. dr hab. Leszkiem Zygnerem oraz Kanclerzem mgr inż. Piotrem Wójcikiem.